KategoriaKrajPartnerzyRegion

PRZYGOTUJEMY CIĘ NA ŚWIĘTA!

Gdy w domu unosi się magia zapachów, a blask choinki rozświetla wnętrza, przy dźwięku tradycyjnych kolęd i pastorałek … coroczna gonitwa zatroskanych gospodyń domowych. Kuchnia, salon, ostatnie zakupy … niech już zabłyśnie pierwsza gwiazdka!

 

A gdyby tak w tym roku zająć się tylko przyjemnymi aspektami przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia? Ubieranie choinki, dekoracja świątecznego stołu czy pakowanie prezentów- jest tyle przyziemniejszych sposobów na spędzenie wigilijnego dnia.

Nie myśl o gotowaniu – tradycyjne, polskie wigilijne potraw przygotują dla Ciebie szefowie kuchni z restauracji Kuchnia Otwarta. Oni, najlepsi z najlepszych, pod czujnym okiem Adama Gesslera zajmą się gotowaniem, a Ty będziesz mogła skupić się tylko na rozkosznej atmosferze Świąt. Możesz mieć pewność, że na Twój wigilijny stół trafią najlepszej jakości dania stworzone z najwyższej jakości, naturalnych składników.

W ofercie Restauracji Kuchnia Otwarta znajdziesz nie tylko gotowe dania, idealne do zaserwowania na wigilijnym stole, ale również potrawy do samodzielnego pieczenia takie jak kaczka z jabłkami i pomarańczami czy pieczeń wołowa z antrykotu marynowana w czerwonym winie.

Ty odpocznij, a my PRZYGOTUJEMY Cię na Święta.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym świątecznym menu:

Zamówienia można składać do 20.12.2020 r. pod numerem (32) 721 11 66 lub pod adresem e-mail kuchnia.otwarta@parkinn.com.

Odbiór 23.12.2020 w godzinach 15.00 – 20.00 oraz 24.12.2020 w godzinach 10.00 – 13.00. Obowiązuje przedpłata 100% w dniu zamówienia.

Prosimy uprzejmie o zgłoszenie ewentualnych alergii obsłudze przy składaniu zamówienia. Nasz personel dołoży wszelkich starań, informując Państwa o ewentualnych składnikach uczulających.

           

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close