KrajRegionWiadomość dnia

Rozwiąż problem kolejek w twojej placówce

Nikt z nas nie przepada za niepotrzebnym staniem w kolejkach. Na problem ten szczególnie narażone są urzędy, sklepy, przychodnie, apteki, wydziały komunikacji czy urząd skarbowy. Istnieją jednak nowoczesne rozwiązania, systemy kolejkowe pozwalające znacznie zmniejszyć skalę problemu, znacznie zmniejszając czas potrzebny na stanie w kolejce, a tym samym podnosząc komfort klientów twojej placówki. Odpowiednio dobrany system kolejkowy ułatwi informowanie klientów o usługach, a jednocześnie uspokoi nastroje w poczekalniach.

 

 

Jaki system kolejkowy wybrać?

Oferta dostępnych na rynku kolejkomatów jest bogata, a wybór tego jednego nie zawsze jest łatwy. Sprawdziliśmy dostępne na rynku rozwiązania i o ile znaleźliśmy wiele atrakcyjnych ofert, systemem kolejkowym, który wydał nam się najbardziej atrakcyjny, jest KolejkoBot. Wspomaga on pracowników na każdym etapie obsługi, oferując intuicyjny system dostosowujący się do charakteru działalności. Publikowany cennik, roczna licencja za stanowisko w granicach 100zł i pełny system kolejkowy do pobrania to tylko niektóre z licznych atutów tego kolejkomatu.

Atrakcyjne warunki finansowe łączą się tu z doskonałą jakością, a system ten bez wątpienia podniesie prestiż każdej jednostki. Ponadto Sprzęt dla kolejkomatu jest łatwo dostępny, a jego oferta czytelna i przejrzysta.

 

Rozwiąż problem kolejek w twojej placówce (fot.materiał prasowy partnera)
Rozwiąż problem kolejek w twojej placówce (fot.materiał prasowy partnera)

Łatwość obsługi

Odpowiedź na pytanie, Jak działa kolejkomat jest bardzo prosta. Pobrany z urządzenia bilet pozwala na oczekiwanie na swoją kolej w sposób przyjemny i komfortowy, a o nadejściu pory danego klienta informuje czytelny i wyrazisty ekran, wyświetlający numer, którego kolej nadeszła. Kolejkomat ten umożliwia również przesunięcie posiadanego biletu do innej kolejki bez potrzeby drukowania kolejnego biletu.

Przyjmowanie i wywoływanie kolejnych klientów przez pracownika jest procesem równie prostym i bezproblemowym. System oferuje oczywiście możliwość ponownego, przypominającego wezwania numeru biletu, a w przypadku braku reakcji, możliwość usunięcia lub przesunięcia biletu niezrealizowanego przez klienta.

Wszystko w zasięgu ręki

System KolejkoBot do pobrania znajdziesz w internecie. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne narzędzia, sterowniki, aktualizacje, a także materiały reklamowe. Ponadto pliki instalacyjne KolejkoBotu są dostępne zarówno na dobrze znany system Windows, jak i na jego popularną i tańszą alternatywę – Linux Ubuntu. Aktualizacje systemu umieszczane są tam na bieżąco, dzięki czemu zawsze masz dostęp do najnowszej wersji oprogramowania.

 

źródło: materiały prasowe partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close