KategoriaKrajRegion

Siemianowice Śląskie: Uczniowie z SP13 będą mieli nowe boisko

Przy Szkole Podstawowej nr 13 (ul. Barlickiego 2) trwa budowa długo wyczekiwanego kompleksu boisk sportowych o powierzchni 1455 m2.

 

Gwiazda Szeryfa – tylko w Telewizji TVS!

Nowoczesny obiekt będzie składał się z boiska wielofunkcyjnego do gry w piłkę ręczną, minipiłkę nożną oraz koszykówkę, a także boisk do siatkówki i minisiatkówki. Co więcej, na terenie szkoły powstanie ścieżka zdrowia, która uatrakcyjni lekcje wychowania fizycznego, bowiem pojawią się na niej urządzenia do ćwiczeń zręcznościowych i sprawnościowych, przeskoków oraz kształtujących równowagę.

Boiska będą ogrodzone piłkochwytami oraz zostaną wyposażone w niezbędne elementy sprzętu sportowego, adekwatnego dla poszczególnych dyscyplin sportowych. Ponadto szkolny teren rekreacyjny zostanie oświetlony lampami solarnymi, a wokół niego pojawią się chodniki, nasadzenia, a także elementy małej architektury takie jak: ławki, kosze na śmieci i stojaki rowerowe.

Koszt utworzenia nowego obiektu wyniesie 657.565,60 zł. Finał prac związanych z budową obiektu przewidziano na początku grudnia bieżącego roku.

Źr.: siemianowice.net.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ruszyły przesłuchania uczestników manifestacji, które odbywały się w Katowicach [WIDEO]

Najlepszy i największy rollercoaster w Europie jest w Zatorze! [WIDEO]

Kopalnia powstanie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej? Wśród mieszkańców zawrzało! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close