KrajRegion

Śląskie: Zaginęła 15-letnia Paulina Michalska [ZDJĘCIA] Policja prosi o pomoc

Policjanci poszukują 15-letniej Pauliny Michalskiej. Nastolatka, 27 sierpnia oddaliła się z zajęć wychowawczych w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Leśnicy (pow. strzelecki, woj. opolskie). Od tego czasu rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu.

 

27 sierpnia, 15-letnia Paulina Michalska samowolnie oddaliła się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Leśnicy (pow. strzelecki, woj. opolskie). Nie poinformowała nikogo, gdzie ma zamiar się udać. Ostatni raz miała być widziana dzień później w Kędzierzynie-Koźlu na dworcu PKP. Od tego czasu rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu.

ZOBACZ TAKŻE: TVS SILESIA FLESZ

Rysopis: wzrost 149 cm, waga 63-65 kg, oczy ciemne – piwne, włosy ciemne – krótkie. W dniu ucieczki, dziewczyna ubrana była w czarne leginsy, szarą bluzkę z długim rękawem, buty sportowe w kolorze szarym.

Śląskie: Zaginęła 15-letnia Paulina Michalska [ZDJĘCIA] Policja prosi o pomoc (fot.KPP Cieszyn)
Śląskie: Zaginęła 15-letnia Paulina Michalska [ZDJĘCIA] Policja prosi o pomoc (fot.KPP Cieszyn)
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji – numer alarmowy 997.

 

(źr: KPP Cieszyn)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close