Region

Smartney pożyczy Tobie nawet 60 tys. zł !

Rynek usług finansowych zaliczany jest do najdynamiczniej rozwijającego się działu gospodarki. Głównym motorem dynamiki wzrostowej jest rozwój nowoczesnej technologi informatycznej. Łatwy dostęp do internetu sprawia, ze coraz większa grupa osób załatwia większość spraw drogą elektroniczną. Tendencję tą doskonale wykorzystują firmy z branży finansowej, a wśród nich prym wiodą firmy udzielające pożyczek i kredytów. Jedną z nich jest właśnie innowacyjny Smartney.

                                                                                    

Firma Pożyczkowa Smartney.pl

35 lat temu powstała we Francji Grupa Oney Bank. Ciągły i dynamiczny rozwój doprowadził do wyjścia poza francuski rynek. Dzisiaj Grupa Oney Bank działa na rynkach finansowych 11 państw na świecie i posiada ponad 7,5 miliona zadowolonych klientów. Smartney.pl jest członkiem tej grupy.
W Polsce Smartney.pl zajmuje się udzielaniem pożyczek pozabankowych. Smartney.pl jest także członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych – ZPF. ZPF to kluczowa organizacja działająca na rynkach finansowych i skupia wszystkich najważniejszych przedstawicieli tego rynku w Polsce, poczynając od banków poprzez firmy pożyczkowe, doradców i pośredników finansowych, firmy ubezpieczeniowe itp.
Smartney.pl jest firmą zarejestrowaną w naszym kraju, wpisaną do rejestru instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Podstawą działania firmy jest Ustawa o kredycie konsumenckim. Smartney.pl podlega również nadzorowi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów – UOKiK.
Smartney.pl jest firmą wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego, posiada osobowość prawną. Kapitał założycielski wpisany do KRS wynosi 25 milionów zł.

Co wyróżnia Smartney.pl na rynku pożyczkowym?

Podstawową zaletą skorzystania z usług Smartney.pl jest to, że wszystkie formalności załatwia się drogą internetową. Drugim niezwykle istotnym wyróżnikiem jest fakt, że Smartney.pl jako pierwsza firma pożyczkowa oferuje pożyczki na duże kwoty. Maksymalnie można uzyskać pożyczkę na kwotę do 60 tysięcy zł.
Inne argumenty przemawiające za wyborem Smartney.pl
– pożyczkę mogą uzyskać osoby w przedziale wiekowym od 23-70 lat.
– pożyczki udzielane są bez zaświadczeń o dochodach
– dowód osobisty to jedyny dokument wymagany w ubieganiu się o pożyczkę
– weryfikacja pożyczkobiorcy odbywa się w standardowy sposób wykorzystywany przez wszystkie banki i instytucje pożyczkowe
– oprocentowanie pożyczki nie odbiega od oprocentowania oferowanego przez banki
– Koszty związane z udzieleniem pożyczki są przedstawiane każdej osobie ubiegającej się o pożyczkę
– kalkulator pożyczkowy umieszczony na stronie internetowej Smartney pozwala każdej osobie zainteresowanej pożyczką, sprawdzić parametry pożyczki w odniesieniu do wnioskowanej kwoty. Parametry zawierają RRSO, kwotę kosztów, wysokość raty miesięcznej uzależnioną od ilości rat.
– Każdy klient ma prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni licząc od dnia podpisania umowy

Kod rabatowy do Smartney

Na stronie https://www.kody.pl/smartney dostępny jest kod rabatowy obniżający aż o 11% koszt pożyczki Smartney! Na pewno warto z niego skorzystać biorąc pożyczkę w Smartney.

Czy można zawiesić spłatę rat?

Każdy pożyczkobiorca w ramach podpisanej umowy ma możliwość zawieszenia spłaty rat na okres 3 miesięcy. Aby uzyskać możliwość zawieszenia spłat kolejnych rat, należy złożyć wniosek korzystając ze strony internetowej Smartney. Wzór gotowego wniosku znajduje się na stronie internetowej, wystarczy tylko wypełnić oznaczone rubryki. Zawieszenie spłaty rat można uzyskać tylko jeden raz. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku zawieszeni ulegają raty kapitałowe i odsetkowe. Szczególnym powodem ubiegania się o czasowe zawieszenie spłaty jest utrata pracy lub innego głównego źródła dochodu.
Korzystając z zawieszenia spłaty, nie wzrastają koszty obsługi pożyczki, natomiast wydłuż się czas jej spłaty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami informacja o zawieszeniu spłaty przekazywana jest do biura informacji kredytowej.

 

źródło: artykuł partnera

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close