KrajKultura i rozrywkaRegion

Sosnowiec: Biblioteka Tajemniczy Ogród już czynna!

Nowa filia sosnowieckiej biblioteki otwarta już od 19 kwietnia. Uniwersalna placówka dla dorosłych, dzieci i młodzieży zaprasza.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

– Po trwającym kilka miesięcy remoncie i skomplikowanych pracach, mających na celu przeobrażenie Biblioteki przy ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 23 w uniwersalną placówkę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, z przyjemnością ogłaszamy, że nasze „BTO” otworzy swe podwoje już w poniedziałek 19 kwietnia 2021! Gorąco zapraszamy! – informują na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu.Biblioteka Tajemniczy Ogród przeznaczona jest dla wszystkich miłośników książek, bez względu na wiek i zainteresowania – ceniących sobie przytulne, zachęcające do literackich poszukiwań biblioteczne wnętrza.

Wybór lektur jest naprawdę ogromny – 30 tysięcy woluminów!

Dodatkowo, księgozbiór został ułożony w sposób niezwykle intuicyjny i wygodny dla czytelników. Dzięki temu każdy użytkownik może się, tuż po wejściu do lokalu, udać bezpośrednio do regałów, mieszczących jego ulubione książki z gatunku fantastyki, horroru, powieści obyczajowej, romansu itp.

Do dyspozycji czytelników oddano dwa komputery z bezpłatnym dostępem do internetu oraz niewielką, za to dobrze oświetloną przestrzeń czytelnianą, w której (po pandemii) odbywać się będą zajęcia dla dzieci i spotkania hobbystyczne. Z wizyty w Tajemniczym Ogrodzie zachwycone z pewnością będą maluchy, gdyż dla nich przygotowano najsympatyczniejszy zakątek – uroczy domek pełen kolorowych książeczek, komiksów, gier i zabawek edukacyjnych. W czasie gdy rodzice i dziadkowie będą szperać między regałami, pociechy spędzą miłe chwile w przyjaznej im bajkowej przestrzeni.

Godziny otwarcia Biblioteki Tajemniczego Ogrodu:

  • Poniedziałek, wtorek, środa, piątek: 10.00-18.00
  • Czwartek: 10.00-15.00
  • Sobota: nieczynneŹr.: sosnowiecki.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Komunia Święta pod znakiem pandemii. Archidiecezje podjęły decyzje dotyczące sakramentu [WIDEO]

Każda pełnoletnia osoba będzie mogła zarejestrować się na szczepienie [WIDEO]

Premier zaszczepi się szczepionką Astra Zeneca

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close