KategoriaOglądaj w TVSRegion

Srebrne Katowice: Aktywność fizyczna zimą, zobacz co polecamy!

Srebrne Katowice, to projekt, który ma na celu zachęcić Was do wszelkiej aktywności, od fizycznej poprzez udział w akcjach prospołecznych. Jest to także program, który upowszechnia szeroko rozumiane kampanie profilaktyczne.

 

Srebrne Katowice,  mają swoje premiery w piątki o godzinie 8:20. Jest to program realizowany przy współpracy z Miastem Katowice. A jest to miasto, które ma wiele do zaoferowania swoim seniorom i żaden z nich nie może się nudzić, a tym bardziej nie powinien siedzieć w czterech ścianach.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Co można w złotej jesieni wieku robić w stolicy woj.śląskiego, na co seniorzy mogą liczyć ze strony samorządu i jak wygląda ich życie w tym cały czas zmieniającym się mieście, zobaczcie oglądając ten program!

Przede wszystkim przypominamy o Katowickiej Karcie Mieszkańca, która od stycznia zastąpiła m. in. kartę programu Aktywni seniorzy.

Ponadto tym razem w Srebrnych Katowicach zachęcamy seniorów do jazdy na rowerze, nawet w zimie! Uprawianie tego sportu ułatwiają ścieżki rowerowe, z których seniorzy często korzystają. Jednakże, trzeba pamiętać o zdrowym rozsądku i mieć na uwadze swoje możliwości.
Natomiast Policja apeluje nie tylko do seniorów, ale również do ich sąsiadów o szczególne zwrócenie uwagi na starsze osoby w okresie mrozów! Dbajmy o siebie nawzajem!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku, a także na Instagramie!

Facebook Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

Srebrne Katowice: Zdrowym być nawet zimą!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close