KategoriaKrajOglądaj w TVSRegion

Srebrne Katowice: Każda kobieta powinna czuć się piękna

Srebrne Katowice to program, w którym poruszymy wiele ciekawych tematów. Zobaczcie o czym powiemy tym razem!

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Zmiana obostrzeń

Od soboty 27-go lutego zmieniły się przepisy dotyczące zasłaniania ust i nosa. Na mocy decyzji polskiego rządu wprowadzono kategoryczny zakaz noszenia osłon takich jak przyłbice, szaliki, kominy, chusty czy bandany.

Rada Medyczna przy prezesie rady ministrów rekomenduje maseczki chirurgiczne lub „standardu wyższego, czyli maseczki FFP2 i FFP3. Maseczki jednorazowe także są maseczkami, które można używać.

Przyłbic można używać jako dodatkowego zabezpieczenia, ale w połączeniu z maseczką.

Każda kobieta jest wyjątkowa

i powinna czuć się atrakcyjna bez względu na wiek. Powodem dobrego samopoczucia, może być odpowiednia  praca nad makijażem. Ważne jest, aby odpowiednio dobrać kosmetyki, któe będą dopasowane do typu urody, a także wieku. Zapraszmy do zapoznania się ze wskazówkami, jakich udzieli nam stylistka wizażu.

Śląska Callas

taki przydomek miała jedna z wielkich gwiazdz sceny operowej, o której opowiemy w naszym cyklu znanych postaci związanych z Katowicami. Natalia Stokowacka, wybitna śpiewaczka operowa, budziła zachwyt recenzentów.

Więcej informacji, porad oraz ciekawostek w premierowym odcinku Srebrnych Katowic! Premiera programu w każdy piątek o godzinie 8:20.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku, a także na Instagramie!

Facebook Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

Srebrne Katowice: wydanie 26.02.2021

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close