KategoriaKrajOglądaj w TVSRegion

Srebrne Katowice: Korzystniejsza umowa, czy na pewno?

Każdy z nas powinien mieć na uwadze to, jakie dokumenty podpisuje. To i wiele więcej w najnowszym odcinku programu Srebrne Katowice.

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Pamiętajcie, aby zawsze dokładnie sprawdzać co podpisujecie!

Drodzy seniorzy uważajcie na firmy, które proponują niższe rachunki za prąd, gaz czy telefon. Niektóre nieuczciwie sugerują, że są Państwa dotychczasowym dostawcą. Można nieświadomie zerwać dotychczasową umowę i ponieść dotkliwe straty finansowe.

Jeśli nie macie pewności, co do proponowanej umowy zawsze możecie zgłosić się z zapytaniem po bezpłatną poradę do Biura Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Katowicach. Porady są udzielane telefonicznie pod numerami: 32 25 93 846, 32 25 93 905.

Interesujący projekt UTW w Katowicach

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Śląskim, rozpoczął współpracę z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W połowie marca ruszył cykl nagrań, które dotyczą bezpieczeństwa seniorów, zarówno w roli pieszych, jak i kierowców. Poruszane są również kwestie dotyczące prób wyłudzeń gotówki i kosztowności od seniorów. Przygotowane nagrania można zobaczyć na stronie internetowej i funpage’u Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Więcej informacji, porad oraz ciekawostek w premierowym odcinku Srebrnych Katowic! Premiera programu w każdy piątek o godzinie 8:20.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku, a także na Instagramie!

Facebook Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

Srebrne Katowice: Senior na zakupach, czyli jak nie kupować oczami?

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close