KategoriaOglądaj w TVSRegion

Srebrne Katowice: Potrzebujesz porady, zobacz gdzie możesz się zgłosić!

Srebrne Katowice w dzisiejszym odcinku poruszyliśmy wiele tematów. Najważniejszą kwestią było natomiast dbanie o siebie i swoje podstawowe potrzeby.

 

Lutowy atak zimy spowodował, że na drogach zwłaszcza osiedlowych jest miejscami bardzo ślisko ślisko. Chodniki są czasami nie do przejścia. Nieodśnieżony bądź śliski chodnik oraz nieodpowiednie obuwie mogą być przyczyną groźnego upadku. Nakładki antypoślizgowe na buty i laski inwalidzkie nie zawsze się sprawdzają. Dlatego apelujemy, by w miarę możliwości nie wychodzić z domu.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Przypominamy o Srebrnym Telefonie dla katowickich seniorów, pod który można zgłaszać – między innymi – potrzeby zakupowe. Telefon jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30.

Dodatkowo w celu omówienia prostych spraw (nie wymagających analizy dokumentów) można konsultować dzwoniąc pod numer infolinii konsumenckiej 801 440 220 lub 22 290 89 16 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Opłata za połączenie według taryfy operatora.

Sprawy proste, ale także takie, które wymagają analizy dokumentów można zgłaszać też do Konsumanckiego Centrum E-Porad pod adres e-mail: porady@dlkonsumentow.pl

Miejski Rzecznik Konsumentów w Katowicach

Istnieje również możliwość zgłoszenia się z prośbą o pomoc lub poradę do Miejskiego Rzecznika Konsumentów. Skintaktować się z nim można za pomocą telefonu 32 259 38 4 oraz 32 259 39 05 od pon do piątku w godzinach pracy urzędu.

Ponadto można przesłać korespondencję mailową, którą należy kierować pod adres: mrk@katowice.eu. Można rónież dokonać zgłoszenia pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta Katowice (adres poniżej).

ul. Młyńska 4, 40-098 Katowice
 z dopiskiem Miejski Rzecznik Konsumentów

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku, a także na Instagramie!

Facebook Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

Srebrne Katowice: wydanie 5.02.2021

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close