KategoriaOglądaj w TVSRegion

Srebrne Katowice: rozRuszamy po Covidzie, czyli o akcji katowickiego MOSiR’u

W Srebrnych Katowicach, każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki różnorodności tematów, można zdobyć wiele cennych informacji. Zobaczcie o czym powiemy w najnowszym odcinku.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Sport to zdrowie

Uproszczone przysiady z wykorzystaniem krzesła, rozciąganie z użyciem ręcznika, czy spacery po … schodach. Katowiccy seniorzy, którzy zaszczepili się przeciwko COVID-19 mogą telefonicznie zamówić wizytę trenera Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To element akcji „rozRuszamy po Covidzie”.

Warto pamiętać, że wizyta trenera z MOSiR-u nie może być traktowana jako zastępstwo rehabilitacji zalecanej przez lekarza.

A dla tych, którzy nie szczepili się przeciwko COVID-19, ale chcą nieco poruszać się w domu, również zaprezentujemy kolejną porcją ćwiczeń. Zalecamy dobierać je do własnej kondycji i możliwości ruchowych.

Pasja sposobem na życie

W programie zaprezentujemy również talenty Kazimiery Pawelec – mieszkanki Katowic. Pani Kazimiera od 15 lat tworzy koronkowe cuda – począwszy od serwet, bieżników, skończywszy na świątecznych bombkach czy koszyczkach wielkanocnych. Szydełkuje w domu bo to pasja, która ją uspokaja – a swoimi pracami obdarowuje sąsiadów i przyjaciół.

Moda nie przemija

Moda na brody zaczęła się w 2014 roku. Mężczyźni z bujnym zarostem pojawili się na wybiegach największych światowych projektantów czy na hollywoodzkim czerwonym dywanie. Ten trend utrzymuje się do dziś i może być propozycją na zmianę wizerunku.

W programie jak co tydzień również poprowadzimy lekcje angielskiego.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku, a także na Instagramie!

Facebook Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

Srebrne Katowice: wydanie 5.03.2021

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close