KategoriaOglądaj w TVS

Srebrne Katowice: ruszyły szczepienia osób powyżej 70 roku życia

Srebrne Katowice to program skierowany do wszystkich seniorów z miasta Katowice. Można go oglądać co piątek o 8:20 na antenie Telewizji TVS, zobaczcie co było w programie.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

W najnowszym odcinku mogliśmy porozmawiać z przedstawicielami Stowarzyszenia Cztery Pory Życia, którzy zachęcają do podejmowania aktywności fizycznej również w zimie.  Ponadto przypominamy, że nie warto rezygnować z nawet najprostszych ćwiczeń, ponieważ pozwalają nam zachować dobre zdrowie.

Dodatkowo ruszyły szczepienia osób powyżej 70 roku życia. Według rządowych informacji obecnie ponad 60 proc. Polaków deklaruje gotowość do przyjęcia szczepionki. Przypominamy również, że w Katowicach ruszyła specjalna infolinia dotycząca organizacji transportu dla osób niepełnosprawnych oraz osób powyżej 70 roku życia mających poważne przeszkody w dotarciu do miejsca szczepienia.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close