KategoriaKrajOglądaj w TVSRegion

Srebrne Katowice: Seniorze skorzystaj z programu „Złota rączka”

„Złota rączka” to program z którego mogą skorzystać osoby z Katowic, które ukończyły 65 lat. O tym, między innymi powiemy w programie Srebrne Katowice.

 

„Złota rączka”

Od ponad roku prezydent Katowic zaprasza katowickich seniorów powyżej 65-go roku życia do korzystania z wyżej wymienionego projektu. Jego celem jest poprawa jakości życia seniorów, dzięki zapewnieniu bezpłatnego dostępu do drobnych napraw domowych. W związku z epidemią koronawirusa, korzystanie z tej usługi odbywa się na zmienionych zasadach.
Aby zgłosić swoją prośbę o pomoc należy zadzwonić pod numer telefonu: 789 249 673 lub (32) 251 69 00

Sport to zdrowie, także te psychiczne

Lęk i izolacja, ale także brak aktywności fizycznej to spore zagrożenie dla seniorów w czasie pandemii. Jak co tydzień zachęcamy do odrobiny ruchu, oczywiście w sposób dobrany do własnych możliwości ruchowych i kondycji.

Nauka Języka Angielskiego

W najnowszym odcinku programu Srebrne Katowice również będziemy uczyć się języka angielskiego. Głównym tematem będą „famous buildings”, czyli znane budowle. Dzięki tej lekcji poznacie angielskie odpowiedniki najsłynniejszych budowli na świecie!

Więcej informacji, porad oraz ciekawostek w premierowym odcinku Srebrnych Katowic! Premiera programu w każdy piątek o godzinie 8:20.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku, a także na Instagramie!

Facebook Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

Srebrne Katowice: Pandemia to także wyzwanie dla naszej psychiki!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close