KategoriaKrajOglądaj w TVSRegion

Srebrne Katowice: Seniorze zachowaj zdrowie psychiczne w pandemii

Wszyscy wiemy, że trwająca pandemia ogranicza nas pod wieloma względami. Aby chronić się przed zachorowaniem powinniśmy zminimalizować kontakty z innymi osobami. Niestety to także ma swoje konsekwencje.

 

W najnowym odcinku programu Srebrne Katowice poruszymy między innymi temat zdrowia psychioczneg, o które tak ciężko w dobie pandemii. Zobaczcie co jeszcze dla Was przygotowaliśmy, czytając poniższy artykuł.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Pandemia COVID-19

Zachowania, które praktykujemy na co dzień w dobie koronawirusa, mogą nas uchronić przed zachorowaniem, natomiast istnieje ryzyko, że będą miały one negatywny wpływ na nasze zdrowie psychiczne. W najnowszym programie  porozmawiamy na temat tego jak wpływa braku kontaktów z innymi ludźmi na naszą kondycję psychiczną, a także opowiemy o sposobach na jej poprawę.

Rada Seniorów w Katowicach

Wyłoniono skład Rady Seniorów Miasta Katowice na trzecią kadencję. Pełnomocnik Prezydenta Katowic ds. Seniorów poinformował, że od 22 marca katowiccy seniorzy mają nową reprezentację w swoim mieście.

Dodatkowo w programie zaprezentujemy Wam cotygodniową porcję ćwiczeń, których wykonanie należy uzależnić od własnych predyspozycji i ogólnej kondycji ruchowej.  Czeka Was również lekcja języka angielskiego! Tym razem tematem przewodnim będzie zapytanie: What is it made of? (Z czego to jest zrobione?)

hcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku, a także na Instagramie!

Facebook Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

Srebrne Katowice: Wesołych Świąt, czyli ODCINEK WIELKANOCNY

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close