KategoriaKrajRegion

Srebrne Katowice: Zapraszamy na wielkanocny odcinek

Wielkanoc to dla chrześcijan najważniejsze ze świąt w kalendarzu liturgicznym. W tym roku podobnie jak, w poprzednim święta upłyną w cieniu pandemii koronawirusa.

 

Tegoroczna Wielkanoc, to kolejne święta w czasach pandemii. Nie wszyscy spędzą je w gronie bliskich. W programie przedstawimy kilka sposobów na to, jak sobie radzić z izolacją w tym szczególnym czasie.

Poruszymy również temat Wielkiego Piątku, przypomnimy jego symbolikę oraz znaczenie dla chrześcijan. Dzięki temu poszerzymy wiedzę na temat tego dnia, w którym upamiętniamy śmierć Jezusa Chrystusa na krzyżu.

Po tym wszystkim zapraszamy na kolejną porcję ćwiczeń, które należy dobrać do własnych możliwości. Nie zapomnimy również o lekcji angielskiego, w której poznamy wiele ciekawych słówek związanych ze Świętami Wielkiej Nocy!

Więcej informacji, porad oraz ciekawostek w premierowym odcinku Srebrnych Katowic! Premiera programu w każdy piątek o godzinie 8:20.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku, a także na Instagramie!

Facebook Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

Srebrne Katowice: Seniorze! Uważaj, co podpisujesz! Ostrzegamy przed nieuczciwymi firmami

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close