KrajKultura i rozrywkaRegion

Stal Impex – ekspansja na amerykanki rynek

To już pewne! Firma z Krosna Stal Impex Sp. x o.o., czyli producent rur i profili z produkcją zlokalizowaną w Gorlicach otwiera swoje usługi oraz dystrybucję asortymentu na rynek północnoamerykański. W szeroko rozwiniętych działaniach ma ich wspomóc nowo utworzona platforma www.krostrade.com. Dowiedz się więcej!

 

Wiodący producent rur, profili i konstrukcji stalowych – dlaczego Stal Impex jest specjalistą w swojej branży?

O ogromnym zainteresowaniu produktami tej marki świadczy przede wszystkim liczba zadowolonych klientów. Wpływ na to ma jednak nie tylko reklama firmy, ale przede wszystkim bogaty asortyment i zebrane przez lata doświadczenie.

Stal Impex to firma specjalistyczna, mocno nakierowana na produkcję fachowych produktów i z wysoce wykwalifikowaną załogą. Nic dziwnego, że w dobie tak sporego zainteresowania ich produktami postanowili otworzyć się na dodatkowy rynek zagraniczny, tym razem amerykański rynek produktów do domu i ogrodu.

Czym zajmuje się ta specjalistyczna firma o ogromnym zasięgu? Stal Impex to producent wysokoprzetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników.

Główną gałąź produkcji stanowią rury oraz profile stalowe zgrzewane, które dostępne są w wersjach ocynkowanych. W asortymencie firmy znajdują się ponadto tunele foliowe (profesjonalne i hobbystyczne), namioty garażowe, bramy i ogrodzenia, wykonane metodą bezspawową.

Lokalizacja firmy to Krosno, czyli województwo podkarpackie, sam zakład produkcyjny znajduje się natomiast w Gorlicach (województwo małopolskie).

Wytwórczą działalność Stal Impex charakteryzuje aż pięć przygotowanych do tego linii technologicznych do produkcji rur i profili oraz agregat cięcia wzdłużnego. Tak fachowo przygotowana linia produkcyjna sprawia, że może ona wytwarzać dużą liczbę szeroko rozbudowanego asortymentu w dodatku nawet z szybką realizacją zamówień. To kolejny i pewnie jeden z ważniejszych aspektów tego, że Stal Impex zdecydował się na rozwój w kierunku ekspansji na rynek amerykański. Biorąc pod uwagę przygotowanie firmy to mają spore możliwości zdobycia nowych umiejętności, ale także klientów.

Pamiętajmy, że Stal Impex Sp. z o.o. zajmuje się również wytwarzaniem technologii i linii, służących do automatyzacji procesu produkcji tuneli foliowych, namiotów garażowych, jak też magazynowych. To jeden z ciekawszych kierunków zainteresowań amerykańskiego klienta.

Profesjonalne usługi Stal Impex – czego można się spodziewać?

Profesjonalna linia produkcyjna to ogromny atut specjalizacji tego przedsiębiorstwa. W zakresie ich usług można nadmienić chociażby:

  • gięcie materiałów stalowych
  • obróbkę końcówek rur
  • prasę hydrauliczną
  • cięcie rur i profili na wymiar
  • mufowanie – zmniejszanie średnic rur
  • gratowania
  • usuwanie wypływki wewnętrznej
  • cięcie wzdłużne blach w kręgach.

Wszystkie produkty są zgrzewane, wykonane ze stali gorącowalcowanej, zimnowalcowanej lub ocynkowanej. Szeroki asortyment produktów sprawia, że znajdują one zastosowanie w każdej dziedzinie przemysłu.

To oznacza, że sprawdzą się w produkcji:

  • budowlanej, telekomunikacyjnej, drogowej, czy meblowej.

Zakres działalności można zatem określić, jako wyjątkowo szeroki i rozbudowany.

Ważny punkt oferty Stal Impex stanowi także obróbka stali CNC, pozwalająca zrealizować każde zamówienie na stalowe rury, profile, konstrukcje lub elementy złączne z należytą starannością.

Każdy z pracowników Stal Impex to pracownik posiadający odpowiednie kwalifikacje w zakresie obsługi maszyn CNC, w związku z czym powierzona im obróbka stali CNC odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów.

Jak to wygląda w praktyce? Obróbka wraz ze skrawaniem przebiega sprawnie, a straty materiału są ograniczane właściwie do minimum!

Czy Stal Impex poradzi sobie na rynku amerykańskim? Z pewnością tak, ponieważ za ich fachowymi produktami stoi profesjonalizm i dyscyplina! Sprawdź ich ofertę na: https://www.stalimpex.eu/

 

źródło: artykuł partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close