KategoriaKrajRegion

Sukces w Cheerleadingu sportowym

W miniony weekend w Raszynie na Mazowszu odbyły się III Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym. Dwie nasze mieszkanki, trenerki Katarzyna i Weronika Pilch na Mistrzostwa przygotowały dwie grupy i trzy duety.

Gwiazda Szeryfa – tylko w Telewizji TVS!

– To była dla nas ogromna niespodzianka, 5 z naszych 6 choreografii znalazło się na podium Mistrzostw Polski. Nad techniką cheer pracujemy od 28 lat, staramy się iść z modą i zmieniającymi się trendami tanecznymi i od lat stajemy na podium. Jednak w tym roku, to nie były łatwe zawody, bo z powodu pandemii nie było publiczności, która mogłaby dopingować, ciągłe zmiany personalne ze względu na kwarantanny. Sale taneczne zamknięte. Ale rezultaty  przeszły nasze najśmielsze oczekiwania – Katarzyna Pilch.

Skandal to najbardziej utytułowana grupa taneczna w naszym regionie. I nie mogło być inaczej tym razem, dziewczęta sięgnęły po tytuł Mistrzowski w kategorii senior jazz i high kick. Duety Startujące z tej grupy Weronika Pilch i Agnieszka Molęda w kategorii jazz wywalczyły tytuł II Wicemistrza, a w kategorii freestyle pom Weronika Pilch i Wiktoria Cyrkiel wywalczyły 6 miejsce.

Druga mistrzowska grupa to „Mam” Skandal, stażem tanecznym najmłodsza grupa, natomiast wiekiem niekoniecznie. Mimo, że kobietom nie wypomina się wieku, tu musimy. Najstarsza tancerka w tej grupie ma 67 lat, a najmłodsza 30. „Mam” Skandal spisały się rewelacyjnie bo w kategorii silver senior – jazz wywalczyły Mistrzowski tytuł, a duet z tej grupy Karolina i Małgorzata w kategorii freestyle pom, również wywalczył tytuł Mistrza Polski.
Źr. siemianowice.net.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Fundacja TVS kolejny raz rusza z pomocą! Pieniądze na walkę z Covid-19 trafiły do kilku szpitali [WIDEO]

Jest rozporządzenie! Na wigilię możemy zaprosić maksymalnie 5 osób

Potrzebne pieniądze na odbudowę szpitalnego oddziału. Pracownicy UCK w Katowicach proszą o pomoc [WIDEO]

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close