Region

Tragiczny pożar w Rudzie Śląskiej! Rodzina Justyny i Krzysztofa straciła dobytek życia [WIDEO]

Ruszyła pomoc pogorzelcom z Rudy Śląskiej. Rodzina Justyny i Krzysztofa w 15 minut straciła dobytek na który pracowali 15 lat. Aby mogli wrócić do normalnego życia, potrzebują około stu tysięcy złotych na wyremontowanie mieszkania.

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Pomóc można w tym momencie na dwa sposoby. Pierwszym sposobem będzie pomoc poprzez portal zrzutka.pl Jest dedykowana na strona na której znajdują się wszystkie potrzebne informacje do tego, aby wpłacić jakiekolwiek pieniądze. Nie ważne jaka to kwota, ponieważ każda jest potrzebna. Każda przysłowiowa złotówka to dla tej rodziny jest bardzo ważna. Druga droga to jest wpłata na konto fundacji – mówi Fundacja Aktywni My Przemysław Zając.

Numer konta na które można wpłacać datki dostępny jest na stronie fundacji, na facebooku oraz na samej zrzutce. Przypomnijmy do pożaru doszło kilka dni temu w mieszkaniu w jednym z bloków w Rudzie Śląskiej- Bykowinie.

Pożar wybuchł w dużym pokoju. Syn przyszedł mnie obudzić, że pali się suszarka z praniem. Gdy już przybiegłem do tego pokoju to niestety ten pożar był już tak zaawansowany, że szczerze powiedziawszy trzeba było tylko uciekać z tego mieszkania. Co jest przyczyną to do tej pory nie wiemy – mówi właściciel mieszkania Krzysztof.

Prawdopodobną przyczyną mogło być zwarcie w instalacji elektrycznej. Przez pożar zostało zniszczone całe mieszkanie. Najbardziej ucierpiał salon, który doszczętnie spłonął razem z meblami. Reszta pomieszczeń została osmolona przez dym, który rozprzestrzenił się na całą powierzchnie.

Autor: Paweł Nawrat

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Oddajecie gruz i odpady z remontu? Uważajcie komu, bo inaczej mandat murowany!

Nad Polskę nadciąga ochłodzenie! Temperatura gwałtownie spadnie [PROGNOZA POGODY]

Policjant z Sosnowca zaliczył niezłe combo! 3 poszukiwanych złapał w 3 dni!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close