Region

Tychy: Rozpoznajecie go? [FOTO] Mężczyzna jest poszukiwany przez tyskich policjantów

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością pieniędzy oraz dokumentów. Do zdarzenia doszło w Tychach przy al. Jana Pawła II. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło 11 maja 2019r. przed jednym z lokali na al. Jana Pawła II w Tychach. Nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela wraz z zawartością pieniędzy oraz dokumentów. W toku wykonanych czynności, śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numerem telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

 

źr. KMP Tychy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close