Region

Tychy: Rozpoznajecie tego złodzieja? [FOTO] Policja prosi o pomoc

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

 

Skóra, fura i „foto-komóra” czyli nowe wozy śląskiej policji w TOP 5 SILESIA FLESZ!

Tyscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło 4 czerwca 2019 roku, około godz. 19.20 w Tychach przy ul. Barona. Nieznany sprawca, od strony zaplecza jednego z salonu z obuwiem, zabrał pozostawione buty wartości 1526 zł. W toku wykonanych czynności uzyskano wizerunek mężczyzny, który może mieć istotne informacje na temat zdarzenia.

Mężczyzna w wieku około 40 lat z łysym czołem, ubrany w krótkie spodenki koloru jasnego, koszulkę z krótkim rękawem koloru ciemnego z bliżej nieokreślonym wizerunkiem na piersi, wokół pasa ma przewiązaną bluzę koloru jasnego, na nogach ma założone obuwie koloru ciemnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numerem telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

 

źr. KMP Tychy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close