AlarmRegionWiadomość dnia

Urodziny Parku Śląskiego 2013 [Program]

Choć nie okrągłe, to jednak mają być huczne. 63. urodziny Parku Śląskiego potrwają w tym roku trzy dni. Pierwszy weekend wakacji będzie w Chorzowie przede wszystkim muzyczny. Na scenie błyszczeć ma Edyta Bartosiewicz i grupa Sistars. Urodziny zdominuje jednak otwarcie starej, ale w zupełnie nowej formie atrakcji parku, czyli Elki.

Program Urodzin Parku Śląskiego 2013:

 

21 czerwca upłynie pod znakiem muzycznego święta. Gwiazdą wieczoru będzie Edyta Bartosiewicz. Co ciekawe, wokalistka w 2013 roku zagra tylko raz – właśnie w Parku Śląskim. Wystąpi także Kuba Badach, który jest znany m.in. z przedsięwzięć solowych oraz tych z zespołem Poluzjanci. Z nowym projektem – Archeo Sisters – do Parku Śląskiego przyjadą siostry Paulina i Natalia Przybysz, czyli Sistars.

Drugiego dnia imprezy (22 czerwca) ma zostać otwarta kolejka linowa Elka w nowej formie. Wtedy odbędzie się też promujący zdrowy i ekologiczny styl życia Slow Festiwal.

Trzeci dzień (23 czerwca) upłynie pod znakiem ulubionych piosenek ze śląskich list przebojów i wielkiego grillowania na Dużej Łące.

Bilety na urodzinowy koncert Parku Śląskiego kosztują 20 i 35 złotych. Można je nabyć w serwisie TicketPro.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close