RegionWiadomość dnia

Więcej patroli na śląskich drogach. Trwa policyjna akcja Bezpieczne powroty

W niedzielę (5.01) od godz. 14.00 na drogach województwa śląskiego należy spodziewać się wzmożonej liczby patroli. Śląscy policjanci rozpoczynają akcję „Bezpieczne powroty”. Zakończy się ona jutro (6.01) o godz. 22.00.

Mundurowi będą kontrolować przede wszystkim stan trzeźwości kierowców. Wzmożonych patroli policyjnych należy spodziewać się w rejonie głównych ciągów komunikacyjnych województwa śląskiego. Drogówka będzie sprawdzała także stan techniczny pojazdów oraz to, czy wszyscy pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa. Kontrolowany będzie również sposób przewożenia dzieci.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności podczas jazdy. Pamiętajcie Państwo o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, w tym o zapinaniu pasów oraz właściwym zabezpieczeniu przewożonych dzieci. Pod żadnym pozorem nie siadajmy za kierownicą po spożyciu alkoholu! Życie i zdrowie, które w ten sposób chronimy jest rzeczą bezcenną.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close