KrajRegionWiadomość dnia

Wózek sportowy – na spokojne spacery i szybkie treningi

Wózek sportowy to rozwiązanie, które może być wykorzystywane nie tylko w czasie wymagających treningów. Jeśli zależy ci na modelu, który sprawdzi się podczas codziennych spacerów i jednocześnie będzie wsparciem w powrocie do formy sprzed ciąży, postaw na model TFK Mono Combi. To połączenie wszystkiego, czego potrzebują młodzi rodzice i ich dzieci. Co istotne, ten wózek do biegania można wykorzystywać od narodzin dziecka aż przez 3 lata! Poznaj jego zalety.

 

 

Wózek sportowy Mono Combi oferuje wszystko, co najważniejsze. Jest trwały, wygodny, ale także praktyczny. Posiada niezbędną do ochrony buzi dziecka dużą rozkładaną budkę, wodoodporne materiały, i pozwala na użytkowanie już od narodzin dzięki unikalnej gondoli, którą zmienia się w siedzisko. Jego projekt zakłada obciążenie do nawet 27 kilogramów, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywany do 3. roku życia! Kilka prostych rozwiązań sprawiło, że to doskonały wózek do biegania z dzieckiem i skuteczne wsparcie na czas powrotu do formy sprzed ciąży. Przedstawiamy najważniejsze zalety modelu Mono Combi – przekonaj się, czy to wybór dla ciebie.

Wózek sportowy Mono Combi – bezpieczny i wygodny

Jedną z ogromnych zalet wózka Mono Combi jest fakt, że może być wykorzystywany już od chwili narodzin. Posiada bowiem opatentowaną gondolę, która z biegiem czasu może być przemieniona w siedzisko dla starszego dziecka – można postawić na nie już od 5 miesiąca życia, gdy tylko niemowlę zaczyna podejmować próby samodzielnego siadania. Co istotne, może być skierowane zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. Należy także podkreślić, że wózek sportowy posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa.

 

Wózek sportowy - na spokojne spacery i szybkie treningi (fot.materiały partnera)
Wózek sportowy – na spokojne spacery i szybkie treningi (fot.materiały partnera)

 

Wózek sportowy Mono Combi jest wygodny zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Wyróżnia go bowiem łatwość użytkowania. Przede wszystkim do jego stworzenia wykorzystano wodoodporny materiał, dzięki czemu każdą plamę i zabrudzenie można bez trudu wyczyścić. Producent wózka opatentował system składania, który pozwala na sprawne złożenie go w zaledwie kilka sekund. To bardzo ważne podczas załatwiania codziennych spraw – odwożenia dziecka do żłobka czy wyjście na zakupy. Rodzice doceniają także fakt, że wózek 2w1 Mono Combi posiada sporo schowków i pojemny kosz pod siedziskiem, w których z pewnością zmieszczą się wszystkie potrzebne podczas spacerów przedmioty.

Komfort w każdym terenie

Wielu rodziców docenia fakt, że wózek sportowy Mono Combi może być wykorzystywany w niemal każdym terenie. Producent zadbał o to, by sprawdził się zarówno podczas miejskich spacerów, jak i wędrówek przez las czy góry. Wybierając rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb, możesz wybrać koła komorowe o niezwykłej trwałości lub koła pompowane gwarantujące komfort na każdej nawierzchni. Dzięki takiej możliwości wózek 2w1 sprawdzi się niemal wszędzie, a dodatkowym plusem jest także zastosowana w tym modelu amortyzacja. Jazda będzie przebiegała niezwykle łagodnie i nawet trudny teren nie będzie dyskomfortem dla podróżującego dziecka.

Na spacery i do biegania

Model Mono Combi to wózek 2w1, który doskonale sprawdzi się do w codziennym użytku. Można korzystać z niego już od pierwszego dnia życia, ciesząc się komfortowymi rozwiązaniami zwiększającymi wygodę użytkowania. Jednocześnie sprawdzi się doskonale jako wózek do biegania z dzieckiem – jest zatwierdzony do użytku sportowego. Posiada specjalną blokadę przedniego koła, dzięki której jedzie na wprost. Rodzic musi pamiętać także o ustawieniu siedziska w pozycji siedzącej i może zaczynać trening.

 

źródło: materiały prasowe partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close