AlarmRegionWiadomość dnia

Wypadek w Zabrzu na Korfantego. Policja szuka świadków [Zdjęcia]

Poszukiwani są świadkowie wypadku, do jakiego doszło na skrzyżowaniu alei Korfantego z ulicą Niedziałkowskiego. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych ranny został 53-letni kierowca jednego z pojazdów.

Obaj kierowcy podają różne wersje zdarzeń. Zarówno poszkodowany w wyniku wypadku 53-letni kierowca  Hyundaia, jak również 48-letni zabrzanin kierujący Nissanem wskazują, że na skrzyżowanie wjechali na zielonym świetle. To, który z kierowców mówi prawdę spróbują wyjaśnić prowadzący postępowanie policjanci. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowca hyundaia jechał ulicą Niedziałkowskiego w kierunku ulicy Trocera, natomiast kierowca nissana jechał alejami Korfantego od osiedla Kopernika w kierunku ulicy Wolności. Na środku skrzyżowania doszło do zderzenia obu pojazdów.

53-letni kierowca Hyundaia uskarżający się na ból klatki piersiowej został przewieziony do szpitala, gdzie po przeprowadzeniu badań na własne żądanie wypisał się do domu. Prowadzący sprawę policjanci zwracają się z apelem do świadków zdarzenia o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zabrzu tel.(32)2779200.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close