KrajRegionSport

Za nami Dzień Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych

I Śląski Dzień Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych – młodzi zawodnicy spotkali się 9 października 2020 r. w żorskiej hali MOSiR.

 

Młodzi zawodnicy Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska- Śląskie spotkali się 9 października 2020 r. w żorskiej hali MOSiR na I Śląskim Dniu Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych. Już po raz trzeci Klub Olimpiad Specjalnych „Koniczynka” przygotował wiele aktywności dla młodych sportowców z niepełnosprawnościami.

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Młodzi zaliczyli wszystkie konkurencje

Miłośnicy kolarstwa, piłki nożnej czy koszykówki zaprezentowali swoje umiejętności sportowe, na miarę swoich możliwości. Dostosowując się do wymogów reżimu sanitarnego oraz zachowując środki bezpieczeństwa i ostrożności zawodnicy z pomocą opiekunów, trenerów, a także wolontariuszy zaliczyli wszystkie przygotowane dla nich konkurencje. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała również opieka medyczna z Rybnickiego Sztabu Ratownictwa.

W I Śląskim Dniu Młodego Sportowca udział wzięły kluby „Fair Play” oraz „Promyk” z Rybnika, a  także klub „Wigor” z Jastrzębia-Zdroju.

Gospodarzem był żorski KOS „Koniczynka”

Uczestnicy opuścili halę sportową z dużą dawką pozytywnych wrażeń, dyplomami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Impreza została wsparta finansowo przez Miasto Żory.

Źr.: zory.com.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w funkcjonowaniu szkół od poniedziałku, 19 października!

Śląskie: Śmierć księdza na oczach wiernych! Osunął się na ziemię udzielając komunii

Zwłoki młodego chłopaka znalezione w Rudzie Śląskiej. Szukało go ponad 100 policjantów

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close