AlarmRegionWiadomość dnia

Zabrze: 6 osób rannych w wypadku na Ziemskiej! [ZDJĘCIA] Kierowca chciał ominąć dzika

ZDJĘCIA: Wypadek w Zabrzu na Ziemskiej. [2.12.2014] Czołowe zderzenie, kierowca chciał ominąć dzika. Rannych zostało 6 osób (KMP Zabrze)

 

Wypadek w Zabrzu miał miejsce dziś (02.12.2014) na ulicy Ziemskiej. Nad ranem zderzyły się tu czołowo dwa samochody. Na odcinku pomiędzy ulicami Goduli i Pod Borem kierowca Fiata jadący w stronę Biskupic zobaczył nagle na środku drogi dzika. Chciał ominąć zwierzę skręcił w lewo, wjeżdżając na przeciwny pas ruchu. Zderzył się tu z nadjeżdżającym z przeciwka Fordem. Siła czołowego zderzenia spowodowała, że Ford wjechał do rowu, a Fiat zatrzymał się w poprzek drogi.W wypadku w Zabrzu rannych zostało 6 osób – kierowca Fiata, 59-letni mieszkaniec Bytomia, a także jego 37-letni pasażer oraz pochodzący z Toszka 34-letni kierowca Forda i trójka jego pasażerów w wieku 26, 34 i 35 lat. Ranni trafili do szpitala w Zabrzu – Biskupicach.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close