AlarmRegion

Zaginęła Joanna Związek z Mikołowa [FOTO] Czy ktoś ją widział?

Kobieta po raz ostatni była widziana 3 kwietnia 2019 roku. Osoby mające informacje na temat jej aktualnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112. 

 

 

Znamy miejsce, skąd odleciało całe województwo śląskie! TOP 5 Silesia Flesz zaprasza na mega-ODLOT!

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zaginiona 3 kwietnia 2019 roku wyszła z mieszkania przy ulicy Słowackiego w Mikołowie i udała się na dworzec PKP, gdzie miała ruszyć pociągiem w kierunku Rybnika. Do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z bliskimi.RYSOPIS: wzrost około 160 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie proste koloru miedzianego. Posiada bliznę (około 5 cm) z prawej strony czoła w pobliżu skroni.

Zaginęła Joanna Związek z Mikołowa [FOTO] Czy ktoś ją widział?
Zaginęła Joanna Związek z Mikołowa [FOTO] Czy ktoś ją widział? fot. KMP Rybnik
WIEK: 36 lat.UBIÓR: długa zielona kurtka z kapturem i stójką zawiązywana w pasie, niebieskie jeansowe spodnie, czarne buty sportowe oraz czarna torebka.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu: (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close