AlarmRegionWiadomość dnia

Zaginęła Małgorzata Ptak z Dąbrowy Górniczej. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach!

Mieszkanka Dąbrowy Górniczej po raz ostatni widziana była 11 lutego 2013 roku. Do Katowic podwieziono ją na przystanek komunikacji miejskiej „Bogucice Skrzyżowanie”-przed katowickim rondem. Ubrana była w czarną kurtkę, czarny beret z daszkiem oraz jeansowe spodnie. Miała ze sobą także czarną damską torebkę oraz płócienną czarną torbę na zakupy. Ostatnie logowanie komórki wskazuje na przebywanie pani Małgorzaty Ptak w okolicach Ciołkowizny – rejon w kierunku Jaworzna/Sławkowa. Najprawdopodobniej był to jeden z przystanków ulokowanych na trasie linii autobusu 28, jadącego z Dąbrowy Górniczej. Ostatni telefon został wykonany o 7:54.

Rysopis zaginionej Małgorzaty Ptak:
Wzrost: 162 cm
Oczy: niebieskie
Kolor włosów: blond
Znaki szczególne: brak
Zaginiona nosi okulary optyczne

Osoby, które widziały zaginioną kobietę, proszone są o kontakt z rodziną pod numerami telefonów: 880-121-955, 668-398-022, 513-748-117, lub z najbliższą jednostką policji pod numerami 112 i 997.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close