RegionWiadomość dnia

Złapany w policyjnej obławie! Zatrzymano mężczyznę, który wysadził dom pod Częstochową

Poszukiwania 36-latka trwały dwa dni. Mężczyzna 4 grudnia po godzinie 16.00 spowodował wybuch gazu w jednym z domów w miejscowości Cykarzew. Wszystko wskazuje na to, że celowo rozciął i podpalił butlę z gazem, powodując wybuch zagrażający innym osobom. Sprawca uciekł po eksplozji w pobliskie lasy. Za nim w pogoń ruszyło kilkudziesięciu policjantów z Częstochowy, Kłomnic i oddziałów prewencji. W końcu obława przyniosła skutek.

Mężczyzna, który wysadził dom pod Częstochową, został zatrzymany w  miejscowości Prusicko. Jak się okazało, mężczyzna jest chory. Podczas eksplozji gazu został poparzony. Błąkającego się, poparzonego mężczyznę zauważyli mieszkańcy miejscowości Prusicko. Powiadomieni policjanci z Pajęczna wiedzieli już o poszukiwaniach i skontaktowali sie z funkcjonariuszami z Kłomnic. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szpitala. Wszystko wskazuje na to, iż  będzie wymagał opieki specjalistów.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close