AlarmRegionWiadomość dnia

ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO Ktoś wie, co to za ciężarówka? Szuka jej policja!

Do wypadku doszło w niedzielę 17 lutego około godziny 2.20. Na prostym odcinku drogi został potrącony 21-letni mieszkaniec Zawiercia. Policja przypuszcza, że potrącił go właśnie kierowca ciężarówki, którą zarejestrował miejski monitoring. Zdaniem drogówki, tir mógł jechać z dużą prędkością. Poruszał się z Poręby w kierunku Szczekocin. Na podstawie wstępnych informacji śledczy przypuszczają, że jest to ciągnik siodłowy marki DAF z jasną kabiną i ciemną naczepą. Z przodu na górnej owiewce może mieć napis „GORY”. Policja prosi o kontakt wszelkie osoby, które posiadają informacje na temat samej ciężarówki jak i okoliczności tragicznego wypadku. Mundurowi opublikowali w sieci także zdjęcia i wideo, na którym widać przejeżdżającą ciężarówkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA POSZUKIWANEJ CIĘŻARÓWKI

Informacje można przekazywać telefonicznie pod nr (32) 6738255 lub za pomocą formularza „Powiadom nas” zamieszczonego na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close