Akcja Rekrutacja to program dla tych, którzy chcą wiedzieć wszystko o zmieniającym się stale polskim rynku pracy. Jacy specjaliści są poszukiwani, na kogo rynek zgłasza największe zapotrzebowanie, jak kształtują się zarobki w poszczególnych branżach i gdzie szukać dobrej pracy? Na te i wiele innych pytań odpowie program Akcja Rekrutacja. Oglądaj program w piątki o godzinie 17:35 w Telewizji TVS.

Najnowszy odcinek

Akcja Rekrutacja: Polska Grupa Górnicza. Podejmij pracę w PGG,

Akcja Rekrutacja: Polska Grupa Górnicza. Podejmij pracę w PGG.

12 kwietnia 2019

Szukasz pracy w górnictwie? Polska Grupa Górnicza aktualnie poszukuje pracowników! Kto ma szansę na wymarzoną posadę? Zdradzamy w programie „Akcja Rekrutacja”!

 

W programie „Akcja Rekrutacja” odwiedzamy firmy aktualnie poszukujące pracowników. W każdym odcinku przyglądamy się pracy wewnątrz danej firmy oraz jej oczekiwaniom wobec potencjalnych, nowych pracowników. Chcesz zmienić pracę? Tym razem sprawdziliśmy, jakich pracowników poszukuje Polska Grupa Górnicza!

Oglądaj premierowe odcinki programu „Akcja Rekrutacja” w każdy piątek o 17:35 w TVS!

 

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close