Czy Europa jest w stanie szybko i skutecznie przestawić się na efektywną gospodarkę energetyczną? Czy efektywna na pewno znaczy bez-węglowa? Czy Śląsk i Zagłębie szybko odnajdą się w takich realiach? Jak kształtować naszą energetyczną i środowiskową politykę, przy okazji dokonując transformacji przemysłowego regionu w dolinę IT? Na te i wiele innych tematów postaramy się odpowiedzieć w nowej propozycji Telewizji TVS. Zapraszamy na program EKO EUROPA!

Najnowszy odcinek

Eko Europa: Europejski Zielony Ład to jedyna szansa dla klimatu!

Eko Europa: Europejski Zielony Ład to jedyna szansa dla klimatu!

16 stycznia 2020

Europa jest zgodna. Europejski Zielony Ład to może nie krótka, ale jedyna droga, która na końcu zawiedzie nas do czystego środowiska i klimatu, który nie zniszczy naszej cywilizacji. Klimatu, który na razie niszczymy sami. Europejska Partia Ludowa od samego początku jest gorącym orędownikiem zmian, które mają chronić klimat i spowodować skuteczne zahamowanie ocieplania się klimatu.

 

Na razie jednak trzeba ocieplić klimat wobec samych zmian. W tym pomóc mogą potężne środki, jakie Unia Europejska chce przeznaczyć na projekty, które w widoczny i realny sposób zatrzymają pustoszenie środowiska. O tym wszystkim w najnowszym odcinku programu Eko Europa porozmawiamy z posłem do Parlamentu Europejskiego, Jerzym Buzkiem, a także z tymi, którzy na Zielony Ład nie czekając – sami rozpoczęli walkę ze zmianami klimatycznymi.

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close