Czy Europa jest w stanie szybko i skutecznie przestawić się na efektywną gospodarkę energetyczną? Czy efektywna na pewno znaczy bez-węglowa? Czy Śląsk i Zagłębie szybko odnajdą się w takich realiach? Jak kształtować naszą energetyczną i środowiskową politykę, przy okazji dokonując transformacji przemysłowego regionu w dolinę IT? Na te i wiele innych tematów postaramy się odpowiedzieć w nowej propozycji Telewizji TVS. Zapraszamy na program EKO EUROPA!

Najnowszy odcinek

Eko Europa: Czy jesteśmy gotowi na Europejski Zielony Ład?

14 lutego 2020

Tak, jak nie uciekniemy przed przemysłową rewolucją Przemysł 4.0, tak samo nie uciekniemy przed ochroną klimatu i wiążącą się z nią ściśle unijną koncepcją wspólnego działania, na rzecz naszego środowiska. Ale czy jesteśmy jako Śląsk i jako Polska gotowi na Europejski Zielony Ład?

Czy wiemy, jakie za sobą pociągnie konsekwencje i kto i jak może nas na nie przygotować? Jaką rolę może odegrać w tym gigantycznym przedsięwzięciu Górnośląsko – Zagłębiowska Metropolia? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi postaramy się znaleźć w najnowszym wydaniu programu Eko Europa!

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close