Fabryki w Polsce – W tym programie prezentujemy to, co powstaje w Polsce, a o czym wielu nie ma nawet pojęcia. Bo w paru dziedzinach jesteśmy jako producenci większymi potentatami niż Chiny, USA czy Japonia! Zapraszamy na program Fabryki w Polce, w którym za każdym razem zaglądamy za kulisy pracy, różnorodnych polskich firm. Oglądaj w każdy wtorek o godzinie 17:15.

Najnowszy odcinek

FABRYKI W POLSCE: Jak powstają frytki z McDonald’s? Zaglądamy do fabryki!

26 listopada 2019

Jesteś ciekawy, jak produkowane są frytki z restauracji McDonald’s? Między innymi to sprawdzimy w programie „Fabryki w Polsce”.

 

W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce” sprawdzimy, jak powstają frytki z restauracji McDonald’s oraz tramwajowe rezystory hamowania. Na antenie TVS w każdy wtorek zaglądamy za kulisy pracy polskich fabryk i sprawdzamy, jak to jest zrobione! Oglądaj program „Fabryki w Polsce” we wtorek 26 listopada o 17:15 w TVS.

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close