Kalejdoskop Regionów – Kalejdoskop Regionów co tydzień zabierze Was w najciekawsze miejsca, na najważniejsze wydarzenia i pokaże to, czego często nie zobaczycie nigdzie indziej. Życie miast i gmin od zupełnie innej strony. Sprawy które warto pokazać i o których trzeba opowiedzieć. Oglądaj Kalejdoskop Regionów w każdy piątek o godzinie 17:15 w Telewizji TVS.

Najnowszy odcinek

Kalejdoskop Regionów: Czas się pożegnać... Zobaczcie ostatnie wydanie programu!

Kalejdoskop Regionów: Czas się pożegnać… Zobaczcie ostatnie wydanie programu!

31 stycznia 2020

Coś się kończy, coś się zaczyna. Już wkrótce na antenie Telewizji TVS zadebiutuje nowy program – NASZE STRONY! Ale dzisiaj po kilku latach czas na wielkie podsumowanie i pożegnanie z programem Kalejdoskop Regionów.

 

To wyjątkowa propozycja dla tych, którzy o swoich regionie chcą wiedzieć dużo, szczegółowo a czasem niesztampowo i pod prąd. W imieniu autorów dziękujemy za wspólne lata, emocje i godziny przed telewizorami – i zapraszamy już wkrótce na nowy program Nasze Strony!

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close