Kalejdoskop Regionów co tydzień – w każdy piątek – zabierze Was w najciekawsze miejsca, na najważniejsze wydarzenie i pokaże to, czego często nie zobaczycie nigdzie indziej. Życie miast i gmin od zupełnie innej strony!

Najnowszy odcinek

Kalejdoskop Regionów: COP 24 ruszył w Katowicach i górnicy rekordowo pobiegli w Barbórkę

Kalejdoskop Regionów: COP 24 ruszył w Katowicach i górnicy rekordowo pobiegli w Barbórkę

7 grudnia 2018

Oczy całego świata skierowane są na Katowice. Nic więc dziwnego, że także kamery Kalejdoskopu Regionów zawitały do najlepiej strzeżonego miejsca w Polsce – czyli na Szczyt Klimatyczny COP 24.

 

W najnowszym programie KALEJDOSKOP REGIONÓW nie tylko o tym, jak politycy wspólnie z ekologami starają się zahamować zmiany w klimacie naszej planety, ale również o tym – co my sami możemy w tym celu zrobić.

Wybierzemy się także na rekordowy Bieg Górnika, który rok rocznie przyciąga mnóstwo uczestników – w tym roku jednak zapisał się w biegowych annałach złotymi zgłoskami.

Podpowiemy Wam także – jako że święta za pasem – jak przygotować coś, co robi się na kilkanaście dni przed Bożym Narodzeniem – czyli wyśmienite, świąteczne pierniczki

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close