Kalejdoskop Regionów co tydzień – w każdy piątek – zabierze Was w najciekawsze miejsca, na najważniejsze wydarzenie i pokaże to, czego często nie zobaczycie nigdzie indziej. Życie miast i gmin od zupełnie innej strony!

Najnowszy odcinek

Kalejdoskop Regionów: Czytamy ze "Smakiem Książki" i wspinamy się w Gierałtowicach!

Kalejdoskop Regionów: Czytamy ze „Smakiem Książki” i wspinamy się w Gierałtowicach!

15 lutego 2019

Nie trzeba być molem książkowym, żeby kochać książki i nie trzeba nudzić, żeby o książkach opowiadać. Można to robić ciekawie, epicko i z polotem. A jeśli jeszcze autorów książek w akompaniamencie kamer zabiera się w miejsca, w których np. uśmiercają literacko swoich bohaterów – to mamy petardę.

W książkową podróż po Śląsku – i nie tylko – zabieramy Was w najnowszym KALEJDOSKOPIE REGIONÓW razem z Adamem Szają, autorem bloga SMAK KSIĄŻKI

 

Wybierzemy się także do Gierałtowic, które powoli wyrastają na sportową stolicę regionu! Pływacy z Gierałtowic to kolekcjonerzy medali – mają na swoim koncie coraz więcej sukcesów. A teraz dołączają do nich wspinacze!

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close