Kalejdoskop Regionów – Kalejdoskop Regionów co tydzień zabierze Was w najciekawsze miejsca, na najważniejsze wydarzenia i pokaże to, czego często nie zobaczycie nigdzie indziej. Życie miast i gmin od zupełnie innej strony. Sprawy które warto pokazać i o których trzeba opowiedzieć. Oglądaj Kalejdoskop Regionów w każdy piątek o godzinie 17:15 w Telewizji TVS.

Najnowszy odcinek

Kalejdoskop Regionów: Jak zadbać o bezpieczeństwo w sieci w domu i w pracy?

Kalejdoskop Regionów: Jak zadbać o bezpieczeństwo w sieci w domu i w pracy?

14 czerwca 2019

W najnowszym programie „Kalejdoskop Regionów”: „Śląskie Śpiewanie” w Koszęcinie. Cyberbezpieczeństwo w domu i w pracy. Szkolna olimpiada w Przyszowicach.

 

 

W programie „Kalejdoskop Regionów” wybierzemy się do Koszęcina. Zobaczymy relację z kolejnej edycji wydarzenia „Śląskie Śpiewanie”. Porozmawiamy również o tym, jak być bezpiecznym w sieci – zarówno w domu, jak również w pracy. Odwiedzimy też Przyszowice, gdzie w jednej ze szkół odbyła się olimpiada.

Oglądaj premierowe odcinki programu „Kalejdoskop Regionów” w każdy piątek o 17:15 w TVS!

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close