Koronawirus zmienił nasze życie o 180%. Także w wymiarze gospodarczym. Narodowa kwarantanna to dla wielu firm ogromny problem – mniej zamówień, utrata płynności, widmo zwolnień. Jak w trudnych czasach pandemii COVID-19 radzą sobie polskie firmy i jak starają się pokonywać przeciwności, jakie przyniósł koronawirus? Odpowiedź znajdziecie w naszym nowym programie NA RATUNEK! Oglądaj w każdą środę o 17:25 w Telewizji TVS!

Najnowszy odcinek

Na Ratunek: Nowoczesne metody działania na nowe czasy, czyli firma Medicaline

28 maja 2020

Zarządzanie firmą to gra w gigantyczne szachy – każdy ruch trzeba przemyśleć, przekalkulować i starać się wyprzedzić przeciwnika. A tym bez wątpienia jest w rynkowych szachach kryzys. takiego, jak mamy obecnie, związanego z koronawirusem – jeszcze nie mieliśmy. Nowe sytuacje wymagają więc nowych i nowoczesnych rozwiązań. Wręcz pionierskich. Na jakie zdecydowała się w tych trudnych czasach firma Medicaline? Sprawdźcie w najnowszym odcinku programu „Na Ratunek!”.

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close