Koronawirus zmienił nasze życie o 180%. Także w wymiarze gospodarczym. Narodowa kwarantanna to dla wielu firm ogromny problem – mniej zamówień, utrata płynności, widmo zwolnień. Jak w trudnych czasach pandemii COVID-19 radzą sobie polskie firmy i jak starają się pokonywać przeciwności, jakie przyniósł koronawirus? Odpowiedź znajdziecie w naszym nowym programie NA RATUNEK! Oglądaj w każdą środę o 17:25 w Telewizji TVS!

Najnowszy odcinek

Na Ratunek! Firma Drewex walczy o przetrwanie w czasach pandemii koronawirusa

Na Ratunek! Firma Drewex walczy o przetrwanie w czasach pandemii koronawirusa

15 kwietnia 2020

Drewex jest jedną z firm, które w czasach pandemii podjęły walkę o dalszą działalność. Część tej walki podejrzymy w pierwszym odcinku wyjątkowego programu „Na ratunek” w TVS.

 

Drewex – producent drewnianych mebli dziecięcych – w swojej historii zmierzył się już z trudnymi momentami. Jak mówi sam właściciel, gdy firma wychodziła na prostą, na horyzoncie pojawił się kolejny, ogromny przeciwnik – pandemia koronawirusa.
W najnowszym programie TVS – „Na ratunek” – zobaczymy, w jaki sposób Drewex walczy o przetrwanie w czasach, gdy wiele firm zmuszona jest zawiesić lub zamknąć działalność, a koronawirus bezlitośnie mierzy w polską i światową gospodarkę.

Premierowy odcinek programu „Na ratunek” można zobaczyć na antenie Telewizji TVS w środę o 17:30.

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close