Ruszamy w Polskę – nie tylko – aby pokazać Wam najwspanialsze, a często bardzo zaskakujące miejsca, w których wspaniale można spędzić wakacyjny  wypoczynek! W niektórych nasze kamery pojawiają się jako pierwsze – śledźcie więc WEEKEND Z TVS! A w  oczekiwaniu na kolejny odcinek zajrzyjcie na naszego fanpage’a: Polub nas na facebooku. Ciekawostki, zdjęcia spoza planu i dużo więcej na FB.

Najnowszy odcinek

Weekend z TVS: Elbląg, czyli niezwykłe miasto w niezwykłym miejscu, pełne niezwykłych ludzi!

29 czerwca 2021

To nie tylko jedno z najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych miast w Polsce – ale i w Europie. I w wakacje nie tylko można – ale trzeba je odwiedzić! Elbląg to nasz pierwszy przystanek w letniej edycji Weekendu z TVS! Zajrzymy na Dni Elbląga, przejdziemy się po Nówce – Starówce, wybierzemy się także na zawody HOLD – Fast. Co jeszcze? Zobaczcie sami – po Elblągu wraz ze swymi gośćmi oprowadzi Was Nina Nocoń!

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close