Lato za oknem i lato w naszym programie! Rusza wakacyjna edycja WEEKEND Z TVS! Ruszamy w Polskę – nie tylko – aby pokazać Wam najwspanialsze, a często bardzo zaskakujące miejsca, w których wspaniale można spędzić wakacyjny czas! W niektórych nasze kamery pojawiają się jako pierwsze – śledźcie więc WEEKEND Z TVS na naszej antenie od piątku do niedzieli! A w  oczekiwaniu na kolejny odcinek zajrzyjcie na naszego fanpage: Polub nas na facebooku. Ciekawostki, zdjęcia spoza planu i dużo więcej na FB.

Najnowszy odcinek

Weekend z TVS – 24-26.08.2018 – TYSKIE FEST

24 sierpnia 2018

Tym razem zabieramy Was w Weekendzie z TVS na największe w tej części Polski święto wszystkich smakoszy chmielowego napitku! Tyskie Fest 2018 opanowało cały Park Śląski – ale zostało trochę miejsca dla ekipy Weekendu z TVS – dlatego prosto z serca aglomeracji pokazujemy Wam to, jak świetnie bawiono się podczas Tyskie Fest!

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close