„Zdrowie bliżej natury” to program pełen porad dotyczących zdrowia i urody. Na naszej antenie pojawi się grono wybitnych lekarzy i specjalistów z Kliniki Uzdrowiskowej w Ciechocinku.

Poznajcie potencjał naturalnych produktów i dowiedzcie się jak prowadzić zdrowszy tryb życia dzięki medycynie naturalnej o podstawach naukowych. Zdrowie bliżej natury – zawsze w poniedziałki o 17:30

Najnowszy odcinek

Zdrowie bliżej natury: naturalne suplementy i kosmetyki

5 stycznia 2021

Biolit dzieli się zdobytą wiedzą i dorobkiem rosyjskich ośrodków naukowo – badawczych nad syberyjskimi adaptogenami oraz wyjątkowymi produktami o dowiedzionych właściwościach prozdrowotnych. Propagują zdrowy styl życia oparty na zasadach jedności człowieka i natury. Aby to osiągnąć zalecamy między innymi stosowanie naturalnych suplementów diety.

 

Wszystkie suplementy diety oraz kosmetyki marki Biolit są pochodzenia naturalnego. Do ich produkcji wykorzystywane są adaptogeny roślinne i organiczne z czystych ekologicznie obszarów Syberii i Ałtaju. Każdy z nich jest przebadany przedklinicznie oraz klinicznie, w zakresie wymogów preparatów leczniczych, co jest wyjątkiem w branży suplementów diety. Poza tym, wszystkie są zarejestrowane i zatwierdzone przez Główny Inspektorat Sanitarny w Polsce oraz słyną z bezpieczeństwa w ich stosowaniu.

Więcej o na temat badań firmy Biolit dowiesz się w dzisiejszym programie „Zdrowie bliżej natury”

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close