Dlaczego właśnie sztafety?

Inspiracją do stworzenia tej gry były doświadczenia trenera jako uczestnika podobnych zawodów, a docelowo jako organizatora Sztafetowych Mistrzostw Jury w półmaratonie. Praca zespołu w drużynie sztafetowej buduje niesamowite zaangażowanie jej członków. Budzi niewiarygodne emocje, często łzy wzruszenia, a przede wszystkim tworzy niepowtarzalną przestrzeń do budowania relacji. No i oczywiście wciąga we wspaniałą zabawę!
Z przyjemnością i podziwem obserwowaliśmy jak podczas zawodów, często obcy sobie ludzie, łączyli się w zespoły i osiągali zamierzone cele. Sztuka komunikacji i przepływu informacji doskonaliła się z każdą minutą. Wszystkie „narady wojenne” okazywały się niezwykle potrzebne i skuteczne!
Proponujemy grę „outdoorową”, bardzo realną, prawdziwe zawody. Gra zawsze rozgrywa jest wg scenariusza. Czteroosobowe sztafety mogą być męskie, żeńskie i mieszane.

Co osiągniesz dzięki udziałowi w szkoleniu:

Inspirację do realizacji nowych projektów, wspólny start w takich zawodach sprawia że:

  • zespół poznaje swoje wartości jako największe motywatory.
  • lider i zespół tworzą swój kodeks honorowy i mają okazję do sprawdzenia jak działa on  w praktyce.
  • budzi się wzajemne zaangażowanie i zaufanie członków zespołu.
  • poprzez dodatkowe zadania wszyscy uczą się skutecznej komunikacji, profesjonalnego udzielania „feedbacku”.
  • każdy zespół ma okazję do zarządzania sytuacją kryzysową.
  • Lider uczy się precyzowania trafnych komunikatów i dbania o przepływ informacji w zespole.
  • Lider inspiruje i zachęca, a nie przekonuje i to jest właśnie kluczowa kompetencja do tzw. zarządzania przez zgodę.

Dla kogo przygotowaliśmy szkolenie?

Dobrze działający zespół, poprzez wewnętrzna motywację, potrafi osiągać nawet najtrudniejsze cele i omijać zagrożenia, a do problemów podchodzi szukając niestandardowych rozwiązań. Niestety nie zawsze, zwłaszcza w natłoku zadań, udaje się poświęcić czas na budowanie zespołu, dlatego proponujemy wyjątkowe warsztaty, dzięki którym pojawia się przestrzeń do współdziałania, dyskusji, jasnego wyrażania oczekiwań i budowania partnerskich relacji.  Sztafetowe Mistrzostwa Power Walk pozwalają także na analizę słabych i mocnych stron zespołu, gra angażuje nie tylko Liderów, ale także pozostałe osoby w firmie.

PROWADZĄCA SZKOLENIE:

Tatiana Galińska

TATIANA GALIŃSKA – Posiada 20 letnie doświadczenie w pracy  związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi.  Prowadzi warsztaty i coachingi dla kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla. Wspiera rozwój menadżerów w takich obszarach jak:  przywództwo, budowanie efektywnych zespołów,  komunikacja, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Jako praktyk biznesu i wykładowca prowadzi zajęcia ze studentami w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Absolwentka międzynarodowej szkoły Success Resources T. Harv Eker „ Quantum Leap” . W 2015 r. założyła Ośrodek Rozwoju Osobistego Shangri-la. Realizuje tam swoje sportowe pasje i wspiera kobiety w ich drodze do zdrowia i sprawności fizycznej.  Prezes Stowarzyszenia POWER WALK Polska. Swoją pasję do sportu przekuła w drugi zawód -Trenera personalnego oraz  Instruktora fitness.

Uczestniczka biegów długodystansowych .W 2014 r. zdobyła Koronę Maratonów Polskich. Swoje szlify trenerskie zdobyła w szkole „Trener Sukcesu” prowadzonej przez Pracownię Psychologiczną Elżbiety Sołtys w Krakowie. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, Certyfikowany Coach LCC Szkoła Coachów w Opolu.

PROGRAM SZKOLENIA:

Gra jest mocno spersonalizowana i zależy od liczby drużyn startujących w sztafetach.  Każdy „zawodnik” dostaje szczegółowy przewodnik i zasady uczestnictwa oraz podpisuje regulamin. Sztafeta odbywa się metodą „power walk”, czyli chodu sportowego na pętli o długości max 2 km. Wygrywa drużyna, która w najkrótszym czasie zdobędzie najwięcej punktów realizując dodatkowe zadania.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

6 godzin


CENA SZKOLENIA:

Cena uzależniona jest od liczby uczestników i nie powinna przekroczyć  507+vat  zł/osoba.

Podana ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
W przypadku większej liczby osób istnieje możliwość negocjacji ceny. 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis obiadowy i kawowy.

Wyznacz trasę

Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.

 

 

Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.

 

Zdjęcie:

Zaprojektowane przez Freepik