Szkolenie pomoże postawić pierwszy krok na drodze do samodzielnej obróbki materiałów wideo. Dziś każdy  posiadacz telefonu komórkowego, aparatu fotograficznego, czy kamery może tworzyć profesjonalne etiudy filmowe. By tego dokonać poznać należy podstawowe zasady realizacji filmów i ich późniejszej obróbki. Solidnie zdobyta wiedza pozwala doskonalić swoje umiejętności.

Co osiągniesz dzięki udziałowi w szkoleniu:

Poznasz podstawowe pojęcia związane z edycją audio video, zasady montażu telewizyjnego, zdobędziesz podstawowe  umiejętności w zakresie tworzenia autorskich filmów.

Dla kogo przygotowaliśmy szkolenie?

Szkolenie przygotowaliśmy z myślą o osobach, które decydują się na tworzenie profesjonalnych filmów z imprez okolicznościowych, ale również zajmując się tym zawodowo poszukują nowych rozwiązań, a także chcą wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności.

Zgłoś się już teraz

PROGRAM SZKOLENIA:

– zajęcia teoretyczne podczas których uczestnicy szkolenia poznają: podstawowe pojęcia montażu takie jak plan filmowy, ujęcie, scena, sekwencja, ruch obiektu, ruch kamery, cięcia na ruchu, rytm i tempo.
– prezentacja możliwości programów montażowych
– prezentacja pracy i możliwości studia telewizyjnego
– prezentacja zasady rejestracji programów telewizyjnych
– zajęcia praktyczne podczas których uczestnicy szkolenia samodzielnie realizują zadania montażowe pod okiem trenera.

Czas trwania szkolenia

8 godzin


CENA SZKOLENIA:

Cena 2090,00 +vat  zł/osoba.

Podana ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. W przypadku większej liczby osób istnieje możliwość negocjacji ceny. 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis obiadowy i kawowy.

Wyznacz trasę


Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.


 

Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.

 

 

 

 

 

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close