Jakość relacji to podstawowa wartość, według której ludzie oceniają swoje poczucie szczęścia i spełnienia. Dobre relacje nie są nam dane w prezencie, lecz budujemy je w trakcie trwania naszego życia. Na szkoleniu poznamy języki wyrażania emocji oraz zajmiemy się pracą nad tym jak budować satysfakcjonujące relacje.

Zapisz się już teraz!

Co osiągniesz dzięki udziałowi w szkoleniu:

Uczestnicy szkolenia: pogłębią wiedzę na temat znaczenia i wpływu relacji międzyludzkich oraz zasad, jakie nimi rządzą,  poznają języki wyrażania emocji w relacjach i odkryją, które z nich są im najbliższe, nauczą się jak wykorzystać je aby zachęcać i motywować osoby, z którymi pozostają w relacjach, zdobędą narzędzia budowania satysfakcjonujących więzi.

Dla kogo przygotowaliśmy szkolenie?

Adresatami szkolenia są osoby zainteresowane aktywnym tworzeniem, utrzymywaniem oraz rozwijaniem relacji w życiu zawodowym i prywatnym min. liderzy organizacji, menedżerowie, koordynatorzy, działacze sektora NGO, członkowie zespołów projektowych.

PROGRAM SZKOLENIA:

Moduł 1: Znaczenie i wpływ relacji zawodowych oraz prywatnych

– miejsce relacji międzyludzkich w życiu zawodowym i osobistym.
– potrzeby w relacjach i sposoby ich zaspokajania.
– hierarchia relacji.
– ćwiczenie: rozpoznanie siatki własnych relacji i ich znaczenia oraz umiejętność poruszania się w jej obrębie.

Moduł 2: Kształtowanie więzi

– rola założeń wstępnych, dotychczasowych doświadczeń i wzorców kulturowych.
– schematy komunikacji, wzorce postępowania i kultura relacji.
– ćwiczenie: kształtowanie porozumienia, uważne słuchanie, budowanie kultury firmy/ organizacji/ związku.

Moduł 3: Rodzina a praca

– rozpoznanie własnej hierarchii wartości i odpowiedzialności.
– ćwiczenie: wypracowanie świadomego i satysfakcjonującego modelu funkcjonowania w obu sferach życia oraz przełożenie go na realne sytuacje.

Moduł 4: Języki wyrażania emocji w relacjach

– teoria konta emocjonalnego i języków wyrażania emocji.
– sposoby zachęcania i motywowania.
– ćwiczenie: rozpoznanie własnego języka wyrażania emocji, nauka wyrażania i rozumienia języków innych osób, sztuka zachęcania i motywowania innych.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

8 godzin


CENA SZKOLENIA:

Cena netto 482 zł/osoba.

Podana ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
W przypadku większej liczby osób istnieje możliwość negocjacji ceny. 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis obiadowy i kawowy.

Wyznacz trasę


Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.


KONTAKT:

Za pomocą Facebook Messanger: Kliknij
Lub formularza kontaktowego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez TVS Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celu w którym zostały podane. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a, o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TVS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12, 40-126 Katowice.

Wyrażam zgodę na powierzenie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych podmiotom zewnętrznym realizującym zadania zgodnie z obowiązującymi standardami TVS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12, 40-126 Katowice. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a, o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email oraz numer telefonu komórkowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a, o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TVS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12, 40-126 Katowice.


 

Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.

 

 

 

 

 

Zdjęcie: Zaprojektowane przez Freepik

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close