O SZKOLENIU:

To wyjątkowe szkolenie podnoszące kompetencje jego uczestników w zakresie kreowania swojego wyglądu i sposobu zachowania w sytuacjach negocjacyjnych, biznesowych oraz w życiu codziennym. Zajęcia składają się z trzech bloków tematycznych, podczas których uczestnicy poddawani są analizie i otrzymują wskazówki dotyczące poprawnego budowania własnego wizerunku.

CELE I KORZYŚCI SZKOLENIA:

Szkolenie pozwoli wypracować umiejętności kreowania wizerunku:
– Efekt „ WOW” – pierwszego wrażenia.
– Rola języka ciała w kształtowaniu własnego wizerunku.
– Wypracowanie prawidłowych technik autoprezentacyjnych.
– Zwiększenie wiarygodności osobistej.
– Profesjonalna prezentacja własnej osoby w kontaktach zawodowych.

ADRESACI SZKOLENIA:

Szkolenie adresowane jest do osób, pragnących kreować swój wizerunek, zarówno w swojej pracy zawodowej, jak i tych, które chcą pracować nad autoprezentacją z powodów osobistych.

PROWADZĄCY SZKOLENIE:

Katarzyna Cywickaabsolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego. Ukończyła również profesjonalną szkołę wizażu i charakteryzacji filmowej i teatralnej w Krakowie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy wizażysty poparte udziałem w szkoleniach u najlepszych polskich wizażystów oraz praktykami jakie odbyła we Francji. Na co dzień pracuje przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych, programach telewizyjnych, spotach reklamowych. Współpracuje między innymi z: TVN, TVS, Zoom TV.

Agata DominikTrener kreowania wizerunku, personal shopper. Od wielu lat pomaga odnaleźć się w świecie sylwetek, fasonów, kolorów i… zakupów. Jak przekonuje uporządkowana szafa i głowa, a także świadomie zrobione zakupy pomagają odzyskać pewność siebie i poczucie własnej wartości. Nie jest zwolenniczką poddawania się spektakularnym metamorfozom, często niezgodnym z charakterem czy temperamentem danej osoby. Autorka książki napisanej z myślą o Polkach. Znajdujące się w niej rady uwzględniają rzeczywiste potrzeby kobiet, które chcą dobrze wyglądać w pracy, czy stylowo ubrać się na wyjątkowe okazje.

Anna Piątek-Niewęgłowska – dyplomowany logopeda medialny, instruktor emisji głosu, filolog polski o specjalizacji komunikacja społeczna. Od 12 lat pracuje jako dziennikarz. Od 5 lat redaktor naczelna tygodnika „Wiadomości Rudzkie”. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów oraz kursów. Jest zdobywcą Kryształowego Ekranu w 4 edycji konkursu „To nas dotyczy” i laureatką I Europejskiego Przeglądu Telewizji Lokalnych w kategorii film dokumentalny. Teoretyk, ale przede wszystkim praktyk wystąpień publicznych, autorka programów licznych szkoleń adresowanych do przedstawicieli kadry zarządzającej i administracji samorządowej.

PROGRAM SZKOLENIA:

Program szkolenia obejmuje kilka modułów:

Moduł 1. Warsztaty makijażu
Jak się malować? – prezentacja i dobór kosmetyków niezbędnych do makijażu
– różne techniki makijażu oka
– makijaż biznesowy
– makijaż  francuski
– makijaże dzienne i Smokey Eyes,
– makijaż kobiety dojrzałej – Lady Moduł

Moduł 2.  Warsztaty wizażu
Jak kreować wizerunek – praktycznie porady dla Pań i Panów.
– określenie typu urody i sylwetki, charakterystyka twarzy
– analiza kolorystyczna typu urody, kompozycja barw i jej zastosowanie
– dobór garderoby, zastosowanie dodatków, biżuterii
– dobór fryzury do typu urody
– dobór stroju do charakteru miejsca i spotkania ( strój służbowy w negocjacjach, biznesie, polityce, wystąpieniach publicznych)

Moduł 3.  Warsztaty autoprezentacji
– komunikacja werbalna teoria i  ćwiczenia praktyczne
– komunikacja niewerbalna teoria i  ćwiczenia praktyczne
– wystąpienia publiczne (praca z kamerą) – ćwiczenia praktyczne

CZAS TRWANIA SZKOLENIA:

6 godzin, po 2 godziny z każdego modułu tematycznego.


CENA SZKOLENIA:

Cena netto 1343 zł/osoba.

Podane ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
Istnieje możliwość negocjacji ceny. 
Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis kawowy i kanapkowy. Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.

Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość pozyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.

 

zdjęcie:Designed by nensuria / Freepik