Prezentujemy warsztat opracowany dla osób, których praca wiąże się z realizacją procesu rekrutacji. W wielu firmach, jak pokazują badania,  szefowie, liderzy i menadżerowie bardzo często borykają się z problemem odpowiedniego przygotowania i przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, które wyłonić powinny optymalnego kandydata na oferowane stanowisko pracy. Rozmowa kwalifikacyjna to jeden z elementów budowania wizerunku firmyCzy wszyscy o tym wiedzą? Podobnie rzecz się ma z rozmowami oceniającymi czy rozwijającymi. Często brakuje na nie czasu, a to właśnie one są jednym z kluczowych narzędzi rozwojowych dla pracowników.

Co osiągniesz dzięki udziałowi w szkoleniu:

Celem warsztatu jest pokazanie i poznanie prostych narzędzi dotyczących zasad i struktury rozmów kwalifikacyjnych, oceniających czy rozwijających. Przede wszystkim przekonanie uczestników o tym, jak ważne jest przygotowanie się do takich rozmów. Uczestniczy otrzymają gotowe narzędzia do zastosowania od zaraz, poznają siłę prawdziwego feedback’u. Ponadto każdy będzie miał okazję do przygotowania i przeprowadzenia każdej z takich rozmów.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!

PROGRAM SZKOLENIA:

1. Rozmowa, czyli sztuka konwersacji.
2. Podstawowe narzędzia komunikacyjne w rozmowach, czyli bądź zainteresowany a nie interesujący.
3. Rozmowa kwalifikacyjna: przygotowanie, zasady, czego unikać i co dalej?
4. Przykłady, case stady, ciekawe rozwiązania, czyli jak robią to inni.
5. Employer Branding – konto kariera na FB – gadżet czy must have? Facebook vs Linkedin.
6. Rozmowa rozwojowa, czyli poznaj siłę feedbacku.
7. Rozmowa oceniająca, czyli spraw bym poczuł się ważny – przygotowanie, zasady, czego unikać i co dalej?

 CZAS TRWANIA SZKOLENIA
8 godzin

CENA SZKOLENIA:

Cena 900,00 +vat  zł/osoba.

Podana ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
W przypadku większej liczby osób istnieje możliwość negocjacji ceny. 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis obiadowy i kawowy.

Wyznacz trasę


Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.


KONTAKT:

Za pomocą Facebook Messanger: Kliknij
Lub formularza kontaktowego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez TVS Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celu w którym zostały podane. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a, o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TVS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12, 40-126 Katowice.

Wyrażam zgodę na powierzenie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych podmiotom zewnętrznym realizującym zadania zgodnie z obowiązującymi standardami TVS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12, 40-126 Katowice. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a, o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email oraz numer telefonu komórkowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a, o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TVS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12, 40-126 Katowice.


 

Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.

 

 

 

 

Zdjęcie: Zaprojektowane przez Freepik

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close