O SZKOLENIU:

Warsztat ten skierowany jest do osób, których praca wiąże się z prowadzeniem procesu rekrutacji. W wielu firmach, jak pokazują badania szefowie, liderzy, menadżerowie bardzo często, będąc ekspertami w swojej dziedzinie, niestety nie potrafią przeprowadzać rozmów kwalifikacyjnych, a przecież rozmowa kwalifikacyjna to element budowania wizerunku firmy. Czy wszyscy o tym wiedzą? Podobnie rzecz się ma z rozmowami oceniającymi czy rozwijającymi. Często brakuje na nie czasu, a to właśnie one są jednym z kluczowych narzędzi rozwojowych dla pracowników.

CELE I KORZYŚCI SZKOLENIA:

Celem warsztatu jest pokazanie i poznanie prostych narzędzi dotyczących zasad i struktury rozmów kwalifikacyjnych, oceniających czy rozwijających. Przede wszystkim przekonanie uczestników o tym, jak ważne jest przygotowanie się do takich rozmów. Uczestniczy otrzymają gotowe narzędzia do zastosowania od zaraz, poznają siłę prawdziwego feedback’u. Ponadto każdy będzie miał okazję do przygotowania i przeprowadzenia każdej z takich rozmów.

PROWADZĄCY SZKOLENIE:

Tatiana Galińska

TATIANA GALIŃSKA Posiada 20 letnie doświadczenie w pracy  związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi.  Prowadzi warsztaty i coachingi dla kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla. Wspiera rozwój menadżerów w takich obszarach jak:  przywództwo, budowanie efektywnych zespołów,  komunikacja, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Jako praktyk biznesu i wykładowca prowadzi zajęcia ze studentami w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Absolwentka międzynarodowej szkoły Success Resources T. Harv Eker „ Quantum Leap” . W 2015 r. założyła Ośrodek Rozwoju Osobistego Shangri-la. Realizuje tam swoje sportowe pasje i wspiera kobiety w ich drodze do zdrowia i sprawności fizycznej.  Prezes Stowarzyszenia POWER WALK Polska. Swoją pasję do sportu przekuła w drugi zawód -Trenera personalnego oraz  Instruktora fitness.

Uczestniczka biegów długodystansowych .W 2014 r. zdobyła Koronę Maratonów Polskich. Swoje szlify trenerskie zdobyła w szkole „Trener Sukcesu” prowadzonej przez Pracownię Psychologiczną Elżbiety Sołtys w Krakowie. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, Certyfikowany Coach LCC Szkoła Coachów w Opolu

PROGRAM SZKOLENIA:

1. Rozmowa, czyli sztuka konwersacji.
2. Podstawowe narzędzia komunikacyjne w rozmowach, czyli bądź zainteresowany a nie interesujący.
3. Rozmowa kwalifikacyjna: przygotowanie, zasady, czego unikać i co dalej?
4. Przykłady, case stady, ciekawe rozwiązania, czyli jak robią to inni.
5. Employer Branding – konto kariera na FB – gadżet czy must have? Facebook vs Linkedin.
6. Rozmowa rozwojowa, czyli poznaj siłę feedbacku.
7. Rozmowa oceniająca, czyli spraw bym poczuł się ważny – przygotowanie, zasady, czego unikać i co dalej?

 CZAS TRWANIA SZKOLENIA
8 godzin

CENA SZKOLENIA:

Cena netto 748 zł/osoba.

Podane ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
Istnieje możliwość negocjacji ceny. 
Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis obiadowy. Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.

Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość pozyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.

Zdjęcie: Zaprojektowane przez Freepik