Prezentujemy warsztat opracowany dla osób, których praca wiąże się z realizacją procesu rekrutacji. W wielu firmach, jak pokazują badania,  szefowie, liderzy i menadżerowie bardzo często borykają się z problemem odpowiedniego przygotowania i przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, które wyłonić powinny optymalnego kandydata na oferowane stanowisko pracy. Rozmowa kwalifikacyjna to jeden z elementów budowania wizerunku firmyCzy wszyscy o tym wiedzą? Podobnie rzecz się ma z rozmowami oceniającymi czy rozwijającymi. Często brakuje na nie czasu, a to właśnie one są jednym z kluczowych narzędzi rozwojowych dla pracowników.

Co osiągniesz dzięki udziałowi w szkoleniu:

Celem warsztatu jest pokazanie i poznanie prostych narzędzi dotyczących zasad i struktury rozmów kwalifikacyjnych, oceniających czy rozwijających. Przede wszystkim przekonanie uczestników o tym, jak ważne jest przygotowanie się do takich rozmów. Uczestniczy otrzymają gotowe narzędzia do zastosowania od zaraz, poznają siłę prawdziwego feedback’u. Ponadto każdy będzie miał okazję do przygotowania i przeprowadzenia każdej z takich rozmów.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!

PROWADZĄCA SZKOLENIE:

 

Tatiana Galińska

TATIANA GALIŃSKA Posiada 20 letnie doświadczenie w pracy  związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi.  Prowadzi warsztaty i coachingi dla kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla. Wspiera rozwój menadżerów w takich obszarach jak:  przywództwo, budowanie efektywnych zespołów,  komunikacja, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Jako praktyk biznesu i wykładowca prowadzi zajęcia ze studentami w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Absolwentka międzynarodowej szkoły Success Resources T. Harv Eker „ Quantum Leap” . W 2015 r. założyła Ośrodek Rozwoju Osobistego Shangri-la. Realizuje tam swoje sportowe pasje i wspiera kobiety w ich drodze do zdrowia i sprawności fizycznej.  Prezes Stowarzyszenia POWER WALK Polska. Swoją pasję do sportu przekuła w drugi zawód -Trenera personalnego oraz  Instruktora fitness.

Uczestniczka biegów długodystansowych .W 2014 r. zdobyła Koronę Maratonów Polskich. Swoje szlify trenerskie zdobyła w szkole „Trener Sukcesu” prowadzonej przez Pracownię Psychologiczną Elżbiety Sołtys w Krakowie. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, Certyfikowany Coach LCC Szkoła Coachów w Opolu

PROGRAM SZKOLENIA:

1. Rozmowa, czyli sztuka konwersacji.
2. Podstawowe narzędzia komunikacyjne w rozmowach, czyli bądź zainteresowany a nie interesujący.
3. Rozmowa kwalifikacyjna: przygotowanie, zasady, czego unikać i co dalej?
4. Przykłady, case stady, ciekawe rozwiązania, czyli jak robią to inni.
5. Employer Branding – konto kariera na FB – gadżet czy must have? Facebook vs Linkedin.
6. Rozmowa rozwojowa, czyli poznaj siłę feedbacku.
7. Rozmowa oceniająca, czyli spraw bym poczuł się ważny – przygotowanie, zasady, czego unikać i co dalej?

 CZAS TRWANIA SZKOLENIA
8 godzin

CENA SZKOLENIA:

Cena 900,00 +vat  zł/osoba.

Podana ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
W przypadku większej liczby osób istnieje możliwość negocjacji ceny. 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis obiadowy i kawowy.

Wyznacz trasę

Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.

 

 

Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.

 

 

 

 

Zdjęcie: Zaprojektowane przez Freepik