Mapa marzeń – to tak naprawdę narzędzie rozwoju osobistego. Pozwala nam najpierw uświadomić sobie jakie mamy marzenia i cele, które rządzą naszym życiem, a potem je realizować. To ciężka praca, podczas której uświadamiamy sobie co jest dla nas ważne, uczymy się też precyzować cele i plany.

Co osiągniesz dzięki udziałowi w szkoleniu:

Podczas szkolenia jego uczestnicy tworzą własną mapę marzeń i celów. Uczą się stosować technikę SMART przy ich realizacji. Szkolenie jest także wprowadzeniem do motywacji osiągnięć. Uczestnicy pracują nad 9 obszarami swojego życia, których granice określają:
1. Bogactwo i pieniądze.
2. Sława, uznanie, pozycja zawodowa i społeczna.
3. Miłość, partnerstwo, związki.
4. Rodzina, bliscy, zdrowie fizyczne i psychiczne.
5. JA, energia życiowa.
6. Dzieci, twórczość, hobby, kreatywność.
7. Nauka i rozwój.
8. Praca i kariera.
9. Przyjaciele i podróże.

PROWADZĄCA SZKOLENIE: 

Tatiana Galińska

TATIANA GALIŃSKA Posiada 20 letnie doświadczenie w pracy  związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi.  Prowadzi warsztaty i coachingi dla kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla. Wspiera rozwój menadżerów w takich obszarach jak:  przywództwo, budowanie efektywnych zespołów,  komunikacja, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Jako praktyk biznesu i wykładowca prowadzi zajęcia ze studentami w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Absolwentka międzynarodowej szkoły Success Resources T. Harv Eker „ Quantum Leap” . W 2015 r. założyła Ośrodek Rozwoju Osobistego Shangri-la. Realizuje tam swoje sportowe pasje i wspiera kobiety w ich drodze do zdrowia i sprawności fizycznej.  Prezes Stowarzyszenia POWER WALK Polska. Swoją pasję do sportu przekuła w drugi zawód -Trenera personalnego oraz  Instruktora fitness.

Uczestniczka biegów długodystansowych .W 2014 r. zdobyła Koronę Maratonów Polskich. Swoje szlify trenerskie zdobyła w szkole „Trener Sukcesu” prowadzonej przez Pracownię Psychologiczną Elżbiety Sołtys w Krakowie. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, Certyfikowany Coach LCC Szkoła Coachów w Opolu

PROGRAM SZKOLENIA:

  1.  Marzenia to cele z datą realizacji. Miękko o metodzie SMART.
  2. Poznaj swoje przekonania – ograniczające i wspierające.
  3. Wszystko jest energią – uważaj o czym myślisz.
  4. Tu i teraz  – czyli odpowiedzi na trudne pytania.
  5. Efekt kumulacji czyli kropla drąży skałę.
  6. Jakie jest Twoje Dlaczego ?
  7. A teraz czas na mnie, czyli indywidualna praca nad własną mapą marzeń /celów.

 CZAS TRWANIA SZKOLENIA
6 godzin

 


CENA SZKOLENIA:

Cena netto 900,00 +vat  zł/osoba.

Podana ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
W przypadku większej liczby osób istnieje możliwość negocjacji ceny. 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis obiadowy i kawowy.

Wyznacz trasę

Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.

 

 

Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.