Telewizja

Telewizja TVS jest stacją telewizyjną z siedzibą w Katowicach działającą od 2008 roku. W 2021 roku Telewizja TVS obchodzi swoje 13. urodziny!

 

Telewizja TVS na rynku mediów w ciągu dwunastu lat działalności dała się poznać jako obiektywna stacja śląska o zasięgu ogólnopolskim. Obecnie rozpoznawalna jest nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami.

Pokazujemy Śląsk i Zagłębie nie tylko tradycyjne, ale i nowoczesne, zmieniające się – ale pamiętające o swojej historii. Główną misją TVS jest propagowanie najświeższych ogólnopolskich informacji, przy zachowaniu tożsamości regionalnej, powiązanej ze Śląskiem. Dzięki działaniom w myśl „TVS – przyjazna rodzinie”, na antenie każdy znajdzie coś dla siebie.

W tej chwili dostępna jest w naziemnym odbiorze DVB-T w aglomeracji śląskiej, wszystkich platformach cyfrowych oraz w ponad 300 sieciach kablowych na terenie całego kraju.

 

TVS – nie tylko telewizja!

Sklep TVS

Centrum Szkoleniowe TVS

Fundacja TVS Agencja i Wydawnictwo TVS

 

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami i obserwuj nas również na innych platformach!

Facebook Facebook News

Instagram

Twitter

 

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close