Telewizja

Telewizja TVS jest stacją telewizyjną z siedzibą w Katowicach, działa od 2008 roku – w tym roku obchodzi swoje 11 urodziny! Na rynku mediów w ciągu dziesięciu lat działalności dała się poznać jako obiektywna stacja śląska o zasięgu ogólnopolskim. Obecnie rozpoznawalna jest nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami.

Mając za cel wykorzystanie ogólnopolskiego zasięgu w promowaniu regionu, niezmiennie od lat cieszy się zainteresowaniem publiczności. Główną misją TVS jest propagowanie najświeższych ogólnopolskich informacji, przy zachowaniu tożsamości regionalnej, powiązanej ze Śląskiem. Dzięki działaniom w myśl „TVS -€“ przyjazna rodzinie”, na antenie każdy znajdzie coś dla siebie.

W tej chwili dostępna jest w naziemnym odbiorze DVB-T w aglomeracji śląskiej, wszystkich platformach cyfrowych oraz w ponad 300 sieciach kablowych na terenie całego kraju. Można ją oglądać także za granicą,€“ m.in. dzięki FTA na całą Europę, jak i również za pośrednictwem sieci kablowych w Niemczech i w Austrii.

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami i obserwuj nas również na innych platformach:

FBhttps://www.facebook.com/telewizja.TVS/

FB NEWShttps://www.facebook.com/tvspl/

INSTAGRAMhttps://www.instagram.com/tvs.pl/

TWITTERhttps://twitter.com/TelewizjaTVS

SKLEP TVShttps://www.facebook.com/SklepTVS/

CENTRUM SZKOLENIOWE TVShttps://www.facebook.com/szkoleniaTVS/

FUNDACJA TVShttps://www.facebook.com/FundacjaTVS/

AGENCJA KONCERTOWA I WYDAWNICTWO TVS -€“ https://www.facebook.com/szlagierowestudionagran/

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close