Telewizja

Telewizja TVS jest stacją telewizyjną z siedzibą w Katowicach działającą od 2008 roku. W 2020 roku będzie obchodziła swoje 12 urodziny!

 

Telewizja TVS na rynku mediów w ciągu dwunastu lat działalności dała się poznać jako obiektywna stacja śląska o zasięgu ogólnopolskim. Obecnie rozpoznawalna jest nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami.

Mając za cel wykorzystanie ogólnopolskiego zasięgu w promowaniu regionu, niezmiennie od lat cieszy się zainteresowaniem publiczności. Główną misją TVS jest propagowanie najświeższych ogólnopolskich informacji, przy zachowaniu tożsamości regionalnej, powiązanej ze Śląskiem. Dzięki działaniom w myśl „TVS – przyjazna rodzinie”, na antenie każdy znajdzie coś dla siebie.

W tej chwili dostępna jest w naziemnym odbiorze DVB-T w aglomeracji śląskiej, wszystkich platformach cyfrowych oraz w ponad 300 sieciach kablowych na terenie całego kraju. Można ją oglądać także za granicą, m.in. dzięki FTA na całą Europę, jak i również za pośrednictwem sieci kablowych w Niemczech i w Austrii.

 

TVS – nie tylko telewizja!

Sklep TVS

Centrum Szkoleniowe TVS

Fundacja TVS Agencja i Wydawnictwo TVS

 

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami i obserwuj nas również na innych platformach!

Facebook Facebook News

Instagram

Twitter

 

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ! ZOBACZ RELACJĘ Z 10 URODZIN TVS!

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close