Dziennikarze

Paweł Jędrusik

serwis informacyjny Silesia Flesz

Urodził się w Jaworznie, jego największą pasją jest fotografia. Dwukrotnie wyróżniany w konkursie Sony World Photography Awards, zdobywca nagród i wyróżnień w konkursach Śląska Fotografia Prasowa, SGL Local Press, Chromatic Awards, Obiektywnie Śląskie, Urban Photo Awards, Fotoreporter Roku. Z TVS związany od 2017 roku.

Sandra Hajduk

serwis informacyjny Silesia Flesz

Sandra Hajduk – z mediami związana od siedmiu lat. Od blisko dwóch lat pracuje w telewizji TVS. Żaden temat jej niestraszny. Zawsze uśmiechnięta, chociaż lepiej jej na odcisk nie nadepnąć. Nie lubi nudy – dlatego w tej pracy czuje się jak ryba w wodzie. W wolnych chwilach czyta kryminały, słucha muzyki, jeździ na rolkach lub po prostu... leży w hamaku.

Monika Herman

serwis informacyjny Silesia Flesz

Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła 20 lat temu - w lokalnej stacji telewizyjnej w Rudzie Śląskiej. Potem przeniosła się do katowickiego oddziału TVP, gdzie dla Aktualności, ale również dla Wiadomości, czy Panoramy i serwisu Info przygotowywała materiały informacyjne i relacje reporterskie na żywo. Przez kilka lat pracowała również jako sekretarz redakcji w Wiadomościach Rudzkich. Od prawie trzech lat w TVS - współtworzy serwis informacyjny. Prywatnie szczęśliwa mama i żona.

Łukasz Kądziołka

serwis informacyjny Silesia Flesz

Nie lubię stawać przed kamerą, ale skutecznie przekonuję innych, żeby to robili. Na razie moje lata w tym zawodzie można policzyć na palcach jednej ręki, ale trudno jest policzyć zaangażowanie, z jakim podchodzę do tej pracy. Są zresztą przyjemniejsze zajęcia, ale ciekawszego jeszcze nie znalazłem.