Dariusz Starzycki w TVS: Pracujemy nad Regionalną Polityką Zdrowia

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: Dla małoletnich od lat 12

Chcemy wiedzieć, jakie są dokładnie największe bolączki, problemy i potrzeby służby zdrowia w województwie śląskim, dlatego pracujemy od pewnego czasu nad Regionalną Polityką Zdrowia – mówił dzisiaj w programie Gość TVS Dariusz Starzycki, wicemarszałek województwa śląskiego.

 

 

W dokumencie, który powstaje ujęte mają zostać podmioty z zakresu ochrony zdrowia nie tylko pozostające w gestii zarządu woj.śląskiego, ale i miast. -W ostatnim czasie odbyła się bardzo duża konferencja, na której nie tylko chcieliśmy zaprezentować efekty naszej pracy, ale chcieliśmy dać szansę i okazję tym, którzy chcieliby wziąć udział w tworzeniu takiej polityki, ale nie mieli takiej okazji – mówił w Gościu TVS Dariusz Starzycki.

Jak ma zmienić się śląska służba zdrowia w przeciągu najbliższej dekady i jakie na te 10 lat wytyczne dla tego sektora przygotowuje zarząd województwa śląskiego? O tym Dariusz Starzycki szczegółowo mówi w rozmowie z Anną Tabaką.

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close