Szczyt klimatyczny w Katowicach. Pojawili się przywódcy państw i znani aktorzy [WIDEO]

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2018

Przeznaczenie wiekowe: 12

EkoMisja tym razem w lwiej części poświęcona absolutnie najważniejszemu wydarzeniu w zakresie ochrony środowiska w tym roku. W Katowicach rozpoczął się Szczyt Klimatyczny Organizacji Narodów Zjednoczonych. Szczyt, podczas którego ma zostać opracowany ramowy program wdrażania Porozumień Paryskich, ograniczających emisję CO2.

 

W grudniowym programie nie zabraknie jednak także innych tematów. W Sosnowcu pokazali, jak połączyć segregację odpadów ze wspieraniem sportu. I to w sposób na prawdę innowacyjny. W Przyszowicach pod Gliwicami otwarto natomiast kolejną Zieloną Pracownię, sfinansowaną ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Porozmawiamy z jego prezesem – Tomaszem Bednarkiem na temat przyszłości projektu – bo ta rysuje się w „zielonych” barwach. Zapraszamy!

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close