Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi: Łosoś, co w szpinaku pływał i PYCHA się nazywał!

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: 12

Jak macie dzieci, a nawet męża, którzy nie lubią szpinaku ani ryb – to wołajcie ich przed telewizor, tableta i co tylko do oglądania macie! Dzisiaj u nas szpinakowo – rybna petarda, która zadowoli nawet najbardziej wybredne kubki smakowe!

 

„Przebojowe Smaki” Mariusza Kalagi to najlepsza muzyka i kulinarne szaleństwo na talerzu! Razem z Bogusią Kalagą przygotuj łososia w sosie szpinakowym z plackami z cukinii. Gwiazdorski przepis tylko w TVS!

„Przebojowe Smaki” Mariusza Kalagi, czyli smacznie i muzycznie na antenie TVS! W każdą sobotę o 20:00 razem z Mariuszem Kalagą i jego żoną Bogusią spotykamy się z gośćmi, gotujemy i słuchamy najlepszej muzyki! Przyszła pora na łososia z patelni w sosie szpinakowym z plackami z cukinii z przepisu Bogusi Kalagi. Zaburczało w brzuchu? To lecimy do kuchni!

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close