Czy pstrąg może być przebojem? Jasne, o ile dostanie się w ręce twórcy dziesiątek przebojów - czyli Mariusza Kalagi!

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: 12

Czy pstrąg może być przebojem? Jasne, o ile dostanie się w ręce twórcy dziesiątek przebojów – czyli Mariusza Kalagi! No – przepraszamy ;-( Jego to już przy konsumpcji – bo magicznego pstrąga wyczaruje Wam wszystkim żona Mariusza – Bogusia! Ależ ona ma talent! Zobaczcie, co można wyczarować ze zwyczajnej – wydawałoby się – ryby!

 

„Przebojowe Smaki” Mariusza Kalagi to najlepsza muzyka i kulinarne szaleństwo na talerzu. Pstrąg prosto z grilla idealny na letnie imprezy! Sprawdź przepis według Bogusi Kalagi!

„Przebojowe Smaki” Mariusza Kalagi, czyli smacznie i muzycznie na antenie TVS! W każdą sobotę o 20:00 razem z Mariuszem Kalagą i jego żoną Bogusią spotykamy się z gośćmi, gotujemy i słuchamy najlepszej muzyki! Pstrąg prosto z grilla według Bogusi Kalagi to coś, co musisz zaserwować podczas kolejnego grillowania!

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close