TOP 5 Silesia Flesz apeluje: Nie przenoście nam stolicy do Katowic!

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: 12

Andrzej Sikorowski śpiewał kiedyś „nie przenoście nam stolicy do Krakowa”. Teraz w duecie z Grzegorzem Turnauem muszą szukać nowego rymu – z KATOWICE. My rozumiemy, że wybory, że kampania, że głosy – ale rząd i Prezydent praktycznie z woj.śląskiego nie wyjeżdżają! A co więcej – wkrótce ściągną tu armię niczym Daenerys Targaryen.

Na szczęście ani premier ani minister obrony narodowej smokami jak w Grze o Tron nie dysponują – bo to by się mogło skończyć tylko w jeden sposób 😉 Ale i tak ściągną do Katowic na 15 sierpnia wojsko, by zorganizować tu wielką Defiladę Wojska Polskiego. Czyli sprawdza się slogan „Katowice – miasto wielkich wydarzeń”. Ale to chyba bardziej o koncerty i różne mistrzostwa chodziło.

Przejedziemy się w TOP 5 Silesia Flesz pociągami Kolei Śląskich. Bo tam bookcrossing w pełni. Co to takiego? I jak pewien mieszkaniec Piekar Śląskich chce upchnąć 24 tony karmy do bagażnika osobówki – pokażemy Wam w najnowszym TOP 5 Silesia Flesz. Zapraszamy!

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close